Policja zaprasza mieszkańców Góry Kalwarii na debatę

Dodano: 24 listopada 2022; Debata społeczna odbędzie się 7 grudnia 2022 roku w godz. 14:30 w Ośrodku Kultury przy ulicy por. Jana Białka 9 w Górze Kalwarii.

Debata ma na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społecznych w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Pozwala także na wymianę informacji z mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania.

Zapraszamy mieszkańców Gminy Góra Kalwaria do aktywnego udziału w debacie społecznej poświęconej poprawie bezpieczeństwa na terenie gminy, która odbędzie się 7 grudnia 2022 roku w godz. 14:30 w Ośrodku Kultury przy ul. por. Jana Białka 9 w Górze Kalwarii.

Tematem spotkania będzie poczucie bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania i w miejscu publicznym, zagrożenie przestępczością z uwzględnieniem kategorii przestępstw najbardziej uciążliwych społecznie, bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, a także problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz priorytetowe działania dzielnicowych.

Dowiedz się, co robi Policja, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom.

Przedstaw swój pomysł, jak poprawić bezpieczeństwo w swoim miejscu zamieszkania.

(KPP w Piasecznie)
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (4)

Killzone

Data: 24 listopada 2022, 09:44 14:30 - żart. Tak jak żartem jest ta formacja w tym upadłym miasteczku.

ciekawy

Data: 24 listopada 2022, 10:44 Trzeba iść i zobaczyć kto kapuje.

Rafz

Data: 30 listopada 2022, 21:21 Co tu debatować ,jest monitoring .Papierosy można kupić na targu i gorzałkę .Wszystko pod kontrola :)

antymaruda

Data: 1 grudnia 2022, 15:00 To ciekawy pomysł. Myślę, że będzie możliwość zabrania głosu itp. Nie krytykujmy wszystkiego "jak leci".