Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Policjanci organizują egzamin na kartę rowerową

Dodano: 30 maja 2019; Policjanci z wydziału ruchu drogowego z Piaseczna informują, że w dniu 12 czerwca na terenie byłej jednostki wojskowej w Górze Kalwarii, organizują praktyczny egzamin na kartę rowerową dla uczniów szkół podstawowych z powiatu piaseczyńskiego.

Egzamin na kartę rowerową składa się z dwóch części. Pierwszą część teoretyczną ze znajomości przepisów ruchu drogowego organizują szkoły.

Drugą część praktyczną jest jazda rowerem po wyznaczonym torze manewrowym, którą przeprowadzą policjanci z piaseczyńskiej drogówki.

Opiekun dzieci w dniu egzaminu praktycznego ma obowiązek posiadać dwie kopie listy uczniów, którzy zdali egzamin z wiedzy teoretycznej. Listy powinny być podpisane przez dyrektorów placówek oświatowych lub osoby upoważnione.

Szkoły przywożą dzieci we własnym zakresie. Prosimy również, aby grupa posiadała własne rowery.

Termin nadsyłania zgłoszeń od szkół do Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie upływa w dniu 05 czerwca br., w zgłoszeniach prosimy podać liczbę dzieci, które zakwalifikowały się do egzaminu praktycznego.

Zgłoszenia można składać m.in. za pośrednictwem faxu pod nr 22 60 45 205, drogą elektroniczną na adres: maciej.piotrowski@ksp.policja.gov.pl lub osobiście składając wniosek w punkcie recepcyjnym Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

(inf. prasowa, js)

fot. Roman Majewski CSP


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!