Policjanci z Góry Kalwarii uratowali życie nastolatka

Dodano: 10 sierpnia 2022; Szybkie i profesjonalne działanie policjantów z Komisariatu Policji w Górze Kalwarii pozwoliło zapobiec tragedii.

Dzielnicowy mł. asp. Adrian Chustecki oraz sierż. szt. Kamil Niedziałek otrzymali bardzo niepokojącą informację o nastolatku, który podjął desperacką decyzję o odebraniu sobie życia. W tej sytuacji liczyła się każda minuta i była ona niemal na wagę złota. Funkcjonariusze natychmiast podjęli działania aby ustalić, w którym kierunku chłopak mógł się udać i odnaleźli go niemal w ostatniej chwili ratując tym samym jego życie.

Nastolatkowi została udzielona pomoc medyczna. Cieszymy się, że poraz kolejny mogliśmy dowieść, że naszym mottem jest "pomagamy i chronimy".

Policjanci przypominają i apelują - jeżeli spotkasz osobę, której zachowanie jest wyraźnie niepokojące i podejrzewasz, że może ona potrzebować pomocy ze strony służb, zapytaj jak możesz pomóc, bądź zadzwoń pod numer alarmowy 112 i postaraj się przekazać służbom lokalizację miejsca, w którym ta osoba się znajduje. Pamiętajmy, że w takich sytuacjach czas ma ogromne znaczenie.

Kiedy nie możemy sobie poradzić z problemami, możemy zwrócić się do osoby bądź instytucji, które bezpłatnie i anonimowo pomogą nam przejść przez ciężki okres w życiu. Telefon zaufania dla dorosłych - 116 123, telefon zaufania dla dzieci i młodzieży - 116 111.

asp. Magdalena Gąsowska/jp

Fot. mł. asp. Adrian Chustecki (KPP w Piasecznie)Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (6)

Wcale mu się nie dziwie

Data: 10 sierpnia 2022, 16:49 Jeszcze trochę rządów socjalistów i będą masowe samobójstwa

Ja

Data: 11 sierpnia 2022, 06:59 Gratuluje!!! Moze teraz zajmiecie sie takim psychopatom co wyszedl niedawno z wiezienia i chodzi po miescie z nozem..... Bardzo dobrze znany policji

@ja

Data: 11 sierpnia 2022, 11:30 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Kasia

Data: 11 sierpnia 2022, 15:16 O Boże a gdzie ten psychopata mieszka?Gdzie się kręci?

Emilia 14 sierpnia 10;05

Data: 14 sierpnia 2022, 10:05 Kiedy koniec remontu ulicy Leśnej


Anom

Data: 22 sierpnia 2022, 09:34 Jednemu uratują, a drugiego nie koniecznie, mydlenie oczu a jaka jest prawda zostanie w piśmie świętym.
Niedługo więcej bandytów wyjdzie z paki w tedy nie będzie siania paniki