Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Policyjny Borsuk z wizytą w Górze Kalwarii

Dodano: 5 grudnia 2018; Dzielnicowi z komisariatu w Górze Kalwarii wraz z policyjnym Borsukiem odwiedzili dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 1 oraz z przedszkola prowadzonego przez siostry zakonne przy Alei Wyszyńskiego.

Podczas zajęć funkcjonariusze przypominali uczestnikom zasady bezpieczeństwa na drodze. Dzielnicowi wyjaśniali na czym polega ostrożne zachowanie na ulicy oraz uczyli, jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię i zachowywać się jako pasażer samochodu. Przypomniano również o tym jak ważne jest używanie elementów odblaskowych. Dzieci miały również możliwość obejrzenia policyjnego wyposażenia.

Przedszkolaki jak zawsze, chętnie odpowiadały na pytania i dzieliły się z Borsukiem swoimi doświadczeniami z różnych życiowych sytuacji.

Fot. KPP w Piasecznie

 

 


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (6)

Ferdynand Kiepski

Data: 5 grudnia 2018, 13:17 A bankomat znaleźli?

Marla

Data: 5 grudnia 2018, 13:49 Brawo moje dzielne \"Sówki\" :)
Brawo dla Panów Policjantów i dzielnego Sierżanta Borsuka :)

hahahhaha

Data: 5 grudnia 2018, 15:24 zenada... zamiast porzadku pilnowac to oni sobie wizytacje robia u dzieci .. poziom podobny takze w sumie akurat ..

do Ferdynand

Data: 5 grudnia 2018, 16:34 Gdyby poprzednicy wykonali w mieście porządny monitoring to złodzieje by się zastanowili czy ryzykować. A tak to wiedzieli, że o 3 w nocy jest pusto bez kamer, można robić co tylko dusza zapragnie. Będzie monitoring to będzie mniej takich sytuacji.

ikar

Data: 5 grudnia 2018, 19:13 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

tubylec

Data: 9 grudnia 2018, 10:30 ulica Wyszyńskiego