Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Policyjne BMW pilotowało auto lekarza z Coniewa na pilną operację w Warszawie

Dodano: 7 stycznia 2019; Policjanci z wydziału ruchu drogowego, którzy pełnili wczoraj służbę na drodze krajowej numer 79 pilotowali przez 50 kilometrów samochód lekarza. Mężczyzna spieszył się na pilną, skomplikowaną operację do jednego z warszawskich szpitali - informuje Komenda Stołeczna Policji.

Przed 11.00 policjanci z piaseczyńskiej drogówki, którzy pełnili służbę na drodze krajowej numer 79 zostali poinformowani przez jednego z kierowców, który był lekarzem, że możliwie jak najszybciej musi dotrzeć do szpitala w związku z potrzebą przeprowadzenia  pilnej, skomplikowanej operacji. Na jego pomoc czekała 75-letnia pacjentka. Każda minuta zwłoki stanowiła zagrożenie dla jej życia.

Policyjna załoga w składzie st. sierż. Marlena Majcher i mł. asp. Piotr Szczepański natychmiast o zaistniałej sytuacji poinformowała oficera dyżurnego. Ten podjął decyzję o pilotażu samochodu lekarza do szpitala. Trasa policyjnego pilotażu przebiegła z  miejscowości Coniew do centrum Warszawy i wyniosła 50 km.

- Z naszych informacji wynikało, że lekarz dotarł na czas i przeprowadził operację, zapewniając właściwą pomoc 75-latce - czytamy na stronie Komendy Stołecznej Policji.


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (9)

hmm

Data: 7 stycznia 2019, 12:06 Brawa za skuteczność dla policjantów i lekarza.

Qala

Data: 7 stycznia 2019, 14:12 Brawo Wy.

Proszę o jak najwięcej pozytywnych informacji.

NIESAMOWITE

Data: 7 stycznia 2019, 14:45 Niestety lokalna grupa przestępcza nie doczekała sie rownie szybkiej reakcji ze strony organow scigania................................................

OMG

Data: 7 stycznia 2019, 16:25 Prawie się wzruszyłem... Proponuję podać tu na forum publicznym numer telefonu do Panów Policjantów, może komuś innemu też się przyda? :)

Lol

Data: 7 stycznia 2019, 21:14 OMG Przeczytaj jeszcze raz artykuł i zobacz co tam było napisane. Ja się wzruszyłam twoim komentarzem a tam jak wół jest napisane ze była st.sierż.Marlena i ml.asp.Piotr wiec jakich „Panów policjantów” jak już to „Państwa” !!!

Ferdynand kiepski

Data: 7 stycznia 2019, 22:03 Szok & niedowierzanie.

Qbańczyk

Data: 11 stycznia 2019, 15:03 Niesamowita wiadomość, warta tego portalu.

gość

Data: 11 stycznia 2019, 19:46 Fajna poyztywna wiadomość. Ale komentarze niektórych pokazują niski poziom empati i Bóg jeden wie czego. Ludzie cieszcie się, że dobre rzeczy dzieją się wokół nas.

Janusz

Data: 12 stycznia 2019, 00:08 Warto się zastanowić nad działaniami i pracą Policji. Każdy dzień - to nie program aby do piątku.., widziałem ich patrol w pierwszy Dzień Swiąt, Nowy Rok.. służba, tylko mają żony i dzieci.., jak ma powiedzieć tata, że idzie do pracy w Wigilię dziecku..a co Straż Pożarna.., szacunek i podziw..,