Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Poznaliśmy pierwszego kandydata na burmistrza naszego miasta

Dodano: 20 lipca 2018; Jan Gustaw Rokita, były kierownik Gminnego Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej, został w czwartek zaprezentowany przez Prawo i Sprawiedliwość jako kandydat na burmistrza Góry Kalwarii.

- Jest pasjonatem Góry Kalwarii – rekomendował go podczas czwartkowej powiatowej konwencji wyborczej Prawa i Sprawiedliwości były minister zdrowia Konstanty Radziwiłł.

Jan Rokita jest doktorantem w Wydziale Nauk Historycznych i Społecznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wcześniej pracował w Urzędzie do spraw Cudzoziemców oraz był kierownikiem Gminnego Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej w Górze Kalwarii.

Rokita jest autorem przewodnika po naszym mieście - „Perły europejskiej architektury i sztuki w Górze Kalwarii”. Swoje artykuły historyczne publikował również na naszym portalu, jeden z nich można znaleźć TUTAJ.

 

- Program kandydata PiS na burmistrza każdej gminy w naszym kraju powinien być odzwierciedleniem polityki realizowanej na szczeblu centralnym, czyli polityki premiera Mateusza Morawieckiego – mówił Rokita podczas konwencji. Zaznaczył jednocześnie, że Góra Kalwaria ma także „własne problemy i własne postulaty”. – Jestem dumny z tego, że otrzymałem nominację od Prawa i Sprawiedliwości – mówił.

Kandydatem PiS-u na burmistrza Piaseczna będzie obecny starosta Wojciech Ołdakowski, a Konstancina – były wiceburmistrz tej gminy Sławomir Stoczyński.

Mateusz Baj


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (112)

Adi

Data: 20 lipca 2018, 08:39 Nieznam tego pana ale jak czytam ze pracował w Urzędzie do spraw Cudzoziemców to juz go nie lubie choćby niewiem jaka pełnił tam funkcję..... Jakikolwiek temat zwiazany z uchodzcami dziala na mnie bardzo drazniąco!!! Szkoda starosty........ to bardzo dobry człowiek mam nadzieje ze ludzie go wybiorą, ponoć to nie byla jego decyzja.....Z tego co wiem to jeszcze nie koniec kandydatów na stołek burmistrza Góry Kalwarii??? No napewno niektórzy trzęsą portkami ze głosy sie rozbiją i nie uda im sie zwyciężyć!!! I dobrze bo co niektórzy za pewnie sie ostatnio poczuli i mogą sie zdziwić oj mogą.

Wyborca

Data: 20 lipca 2018, 08:57 Człowiek bez żadnego doświadczenia, kompletnie bez szans . Góra Kalwaria potrzebuje kogoś z żyłka przedsiębiorcy i dobrego gospodarza, kogoś kto nie idzie po karierę i pieniądze - jak to było dotychczas i tak jak prezentowany kandydat i większość tych \' nieoficjalnych \'. Potrzeba kogoś komu nie zależy na pieniądzach ( bo już je zarobił) i ma pasję społecznika. Inaczej się w GK nic nie zmieni.

Z Góry Kalwarii

Data: 20 lipca 2018, 09:24 Abstrachując od wszystkiego. Człowiek nowy i nie słyszałem aby związany z jakąś aferą gminna nie z układu Zieliński - Rechnia Dlatego będą go nienawdzięc do szpiku kości

Wyborca 2

Data: 20 lipca 2018, 09:27 Abstrachując od partii Człowiek nowy z poza układu Zieliński - Rechnia i nie słyszałem by związany z jakąś gminną aferą dlatego bądą go nienawidziec do szpiku kości.

what

Data: 20 lipca 2018, 09:41 Jakie osiągniecia w polityce ma ten pan? Czym sie może pochwalić oprócz artukułu napisanego w 2016r? Prosimy o konkrety.

Do PiSu

Data: 20 lipca 2018, 10:23 PiSie co to za decyzja? Kto wpadł na taki pomysl?

xx

Data: 20 lipca 2018, 11:34 konkretnie to: \"– Jestem dumny z tego, że otrzymałem nominację od Prawa i Sprawiedliwości – mówił.\". I dlatego Panu dziękujemy.

Janek

Data: 20 lipca 2018, 12:11 \"Wcześniej pracował w Urzędzie do spraw Cudzoziemców oraz był kierownikiem Gminnego Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej w Górze Kalwarii\" - to teraz znaczy się nie pracuje - bezrobotny i szuka posady.....

Wiaczesław

Data: 20 lipca 2018, 12:31 Zagłosuję nawet na konia (nie mylić z pewnym mecenasem)
byle nie na tych zużytych z dużymi kieszeniami panów.

mieszkaniec

Data: 20 lipca 2018, 12:31 Bardzo dobra kandydatura. Fakt, że człowiek jest świeży i nowy mi się akurat bardzo podoba. Będę popierać!

Krzysztof

Data: 20 lipca 2018, 12:37 Przez wiele lat poznaliśmy też \"starych\" niestety ,z nie najlepszej strony !

Jula

Data: 20 lipca 2018, 12:46 Taka krytyka...
To chyba śmiertelnie groźny kandydat dla układu Zieliński i przyjaciele
Wiadomo bardziej zasłużonego dla GK burmistrza jak Zieliński w GK nie będzie przez najbliższe 1000 lat a więc po co w ogóle się starać:)))

Góral

Data: 20 lipca 2018, 12:50 człowiek spoza układu - to właściwy zwrot. W samorzadzie potrzeba ludzi nowych i świeżych. Ja szczerze mocno trzymam kciuki za pana Jana Rokitę, oby niedlugo juz burmistrza Góry.

Janusz spod sklepu

Data: 20 lipca 2018, 13:05 Ło jak bym wiedział że wystarczy być nowym to i jo bym zakandydował

Paweł

Data: 20 lipca 2018, 13:13 Ech... góro-kalwaryjscy zakompleksieni nieudacznicy życiowi, mocni w komentarzach ;) Miałem styczność z p. Janem- sympatyczny, inteligentny, człowiek z pasją. Nieumoczony w żadne lokalne układy. Ale dla was zawsze każdy nowy będzie zły- bo to, bo tamto, bo sramto. Głosujcie sobie dalej na zielińskich, konglów, glińskich itp. - przecież tyle \"doświadczenia\" mają w \"polityce\". Pozdrawiam mieszkańców trzeźwo myślących.

Do Pawła

Data: 20 lipca 2018, 13:23 Też jestem sympatyczny uczciwy i co? Trzeba mieć jakieś osiągnięcia i doświadczenie...

JK

Data: 20 lipca 2018, 14:14 Ja też się zastanawiam, jakie osiągnięcia ma ten Pan. Co zrobił do tej pory w polityce?
Pewnie, że fajnie by było jakby kandydat nie był umoczony w żadne układy. A ten Pan jest - dostał nominację od PiS. Gdyby był kandydatem niezależnym, to można by się ewentualnie pozastanawiać (chociaż brak wcześniejszych działań w polityce jest dla mnie wadą). Czyli ja temu Panu podziękuję.

molo

Data: 20 lipca 2018, 14:24 Do \"WHAT\" Proszę podać jakimi osiągnięciami mógł się pochwalić Pan Dariusz Zieliński-nauczyciel wf, obejmując stanowisko vice Burmistrza, a później kandydując na stanowisko Burmistrza. Najbardziej korzystnie był oceniany Burmistrz J.Latała- człowiek z poza układu z zewnątrz. Trzeba poczekać na innych kandydatów, ale nie należy całkowicie skreślać Pana Jana Gustawa Rokitę.

Bolek

Data: 20 lipca 2018, 16:10 Szykuje sie niezły wyscig szczurów!!!! Juz sie nie moge doczekać widoku min niektorych kandydatów ktorzy do tej chwili byli wręcz pewni swojego zwycięstwa.A tak naprawde to zaglosuje wlasnie na p.Rokitę chociaz go nie znam

JK

Data: 20 lipca 2018, 16:21 Do MOLO
A co ma piernik do wiatraka? Nie rozmawiamy o obecnym burmistrzu, tylko o tym kandydacie. Nie potrafisz wskazać jego politycznych dokonań, więc odwracasz kota ogonem i nawijasz na inny temat. Obecny burmistrz mi się nie podoba, ale nie poruszam tutaj tej kwestii, bo artykuł jest o kimś innym.
Czekam na innych kandydatów, pan Jan mnie nie przekonuje.

Do JK

Data: 20 lipca 2018, 17:21 Widocznie jaj nie można kantydatowi niczego zarzucić np. wielomilionowych niespłaconych długów czy z drugiej kontraktów TYLKO dla kolesi to jak widać jest zerem. Wiadomo Darek i jego słynna gminna \"rodzina\" oraz tzw. głowa\" rodziny \" czyli oczywiście nieusuwalny Rutowicz i tak najlepsi jak zawsze - chłopcy na medal. Zawsze wygrają a jak nie onie to od czego jest czerwona Ola:))

Jacek

Data: 20 lipca 2018, 17:27 A ja słyszałem że ten człowiek jest autorem pierwszego przewodnika po GK za którego wydanie nie wziął od Zielińskiego ani złotówki i który po jego odejściu wylądował w... gminnej toalecie. Ludzie może czytajcie prasę zanim komentujecie
https://www.przegladpiaseczynski.pl/spoleczenstwo/promocja-zabytkow-w-toalecie


Jas

Data: 20 lipca 2018, 17:45 Mnie interesuje jego pogląd na temat przybytku w Lininie, czy obieca że zrobi wszystko a nawet więcej by to zamknąć a towarzystwo które tam zamieszkuje eksmitować poza granice naszej gminy . Jeśli to obieca to mnie ma.

Pyton

Data: 20 lipca 2018, 18:01 Jaki kierownik? Przecie ta instytucja [to centrum informacji] była i jest 1 - osobowa!

Jacek

Data: 20 lipca 2018, 20:05 Jaki kierownik ?

Wystarczy przespacerować się do biblioteki i wziąć do ręki przewodnik tego pana wydany i korygowany przez GMINĘ (patrz nagłówek strona tytułowa) i otworzyć na stronie 149. Jak wół że kierownik CIKIT. Przy okazji okazuje się że zwykły głupek bo wydaje artykuły zamiast doić z ratusza. Tylko teraz pewno zdanie zmienili... i zrobili z niego sprzątaczkę w bibliotece:))

Wyborca

Data: 20 lipca 2018, 20:25 Według mnie największym niewypałem tej konwencji jest kandydatura Jana Rokity. Ten człowiek już na samym początku kampanii wprowadza wyborców w błąd nazywając się KIEROWNIKIEM Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej a tak naprawdę zatrudniony był tam na stanowisku MŁODSZEGO BIBLIOTEKARZA i zajmował się wypożyczaniem książek. Jednak nawet z tamtego stanowiska go zwolniono, a książka którą się tak szczyci wylądowała w toalecie. Widać JAKA KSIĄŻKA TAKA KAMPANIA. Do myślenia powinno dawać też to że na burmistrza kandyduje człowiek obecnie bezrobotny, który przychodził do obecnego burmistrza wraz ze swoją mamą aby prosić go o przywrócenie na stanowisko MŁODSZEGO BIBLIOTEKARZA. Aspirowanie na funkcję burmistrza wymaga JAKICHKOLWIEK kompetencji a nie tylko liczenia na to że przez zbieżność nazwisk ze znanym politykiem ktoś się pomyli i przez przypadek zaznaczy jego nazwisko na liście wyborczej - wyborcy nie są idiotami.

Kubus Puchatek

Data: 20 lipca 2018, 21:20 Do wyborca i Z Góry Kalwarii
Choć mój rozumek jest mały to obserwuje uważnie poczynania naszej władzy. Z tego co mi wiadomo to p. Rechnia nigdy nie była w chorym układzie. Piekarz, nauczyciel wf-u, sklepikarz, dyrektor PGR-u, „prezes naszego klubu” i jeszcze paru innych chłopców i pan z łapanki (pipi). Nie lubię jeśli bezpodstawnie oczernianie są osoby, które na to nie zasługują. Z waszych, a może Twoich komentarzy wynika jedna retoryka, ze najlepszy jest pan który pracował w promocji w GK, a obecnie ma niesamowite parcie na szkło. Może mógłby być on dobrym kandydatem lecz dla mnie nie jest on na tyle dojrzałym i prawdomównym aby mu zaufać. Dla mnie podczas swojej już prawie czteroletniej pracy w Starostwie zbyt mało dla Góry zrobił. O decyzjach inwestycyjnych nie decydował on lecz rada. Ponad to koszary zostały wynajęte przez powiat za grosze. Wracając do meritum. Nie znam Pana Jana i chciałbym się o nim więcej dowiedzieć. Lecz zdaje mi się ze dostał propozycje kandydowania na stanowisko burmistrza GK trochę na sile. PiS w GK nie istnieje. W końcu nie można mieć wszystkiego. Nie mniej jednak życzę najlepszego. A teraz może jakiś miodzo z górnej szafki sobie wezmę.

Killzone

Data: 20 lipca 2018, 22:08 Mieszkańcy miasteczka, zaprawdę powiadam Wam wygra ten którego wielebny z ambony namaści. Będzie to zapewne fan co lepszych pogrzebów 😁

Znajomy

Data: 20 lipca 2018, 22:38 Na pewno Jan jest gorskokalwaryjskim patriota i znawca tutejszej historii.

Wyborca PIS

Data: 20 lipca 2018, 23:12 Generalnie popieram PIS, ale struktury w G. Kalwarii nie popisały się, bo ten kandydat się nie nadaje. Co ma polityka rządowa Morawieckiego do samorządowej? Duży błąd rzeczowy panie Rokito.

Greg

Data: 20 lipca 2018, 23:19 @molo Zielinski byl szefem Zespolu Placowek Oswiatowych zanim zostal burmistrzem. W ogole przypomnijcie sobie wszyscy jak bylo za poprzedniej pani burmistrz. Gora sie w ostatnich latach b. zmienila na plus.

Dek

Data: 21 lipca 2018, 09:02 Proponuję głosować na p.Rechnio!!! Po pierwsze: nie jest w żadnym ukladzie,mówi to co myśli i jeśli jej się coś nie podoba to nie chowa głowy w piasek, kobieta obrotna,inteligentna chcąca coś zrobić i zmienić na lepsze.Skonczyly by się te układziki,stołeczki po znajomości itp. Warto się zastanowić nad tym

hmm

Data: 21 lipca 2018, 09:10 \"Generalnie popieram PIS, ale struktury w G. Kalwarii nie popisały się, bo ten kandydat się nie nadaje. Co ma polityka rządowa Morawieckiego do samorządowej? Duży błąd rzeczowy panie Rokito. \" - Szacunek dla rozsądnego zwolennika PiS-u. Oby takich więcej.


hmm

Data: 21 lipca 2018, 09:28 \" Jan Rokita – gdyby to jeszcze o tego właściwego i znanego Rokitę chodziło to jeszcze, nie powiem. Ale ten kandydat to królik wyjęty z kapelusza. Oprócz znanego imienia i nazwiska nie ma nic do zaprezentowania. Jego szanse równe zeru.\" - to opinia jednego z wyborców.

\"Program kandydata PiS na burmistrza każdej gminy w naszym kraju powinien być odzwierciedleniem polityki realizowanej na szczeblu centralnym, czyli polityki premiera Mateusza Morawieckiego – mówił Rokita podczas konwencji.\" I co konkretnego powiedział? Nic.Góra nie potrzebuje pływaka i polityka z teczki; tylko gospodarza.
Ten kandydat nie ma programu i pomysłu na rozwój Góry!!

\"Jest pasjonatem Góry Kalwarii – rekomendował go podczas czwartkowej powiatowej konwencji wyborczej Prawa i Sprawiedliwości były minister zdrowia Konstanty Radziwiłł.\" To ma być poważna rekomendacja? To demagogia, wciskanie kitu, politykierstwo cechujące PiS. Ale na więcej go nie stać, albo więcej dobrego o kandydacie nie mógł powiedzieć. Ale z drugiej strony to jasna, czytelna informacja o jakości kandydata dla wyborców.
Na razie tylko tyle...Kalina

Data: 21 lipca 2018, 09:39 @Greg Tak, zmieniło się dużo - jednak porównując inne podwarszawskie gminy raczej był to czas stagnacji. Trzeba też pamiętać, że część rzeczy przypisywane jako sukces urzędującej rady miasta jest dzięki budżetowi partycypacyjnemu, a np. problem ze żłobkiem przy Budowlance jawnie pokazuje, że radni nie specjalnie są czujni na administracyjny debilizm i głosują bez rozeznania (a tak naprawdę tylko to należy do obowiązków) - niestety, dopóki głosująca większość nie przestanie doceniać doświadczenia polegającego na obsiadywaniu stołków przez wiele lat typu prezes Klubu, albo przedsiębiorczości typu \"dobrze zarobił na sprzedaży gminnych działek dla deweloperów\" to wciąż niewykształceni ludzie z kliki sklepikarzy będą wozić się po mieście załatwiając swoje sprawy w Radzie Miejskiej. Nowy kandydat PiSu może to i dobry człowiek - ale jeśli jest pasjonatem Góry Kalwarii to niech się zaangażuje w sferę kulturalną, a nie administracje - a nam potrzeba ludzi, którzy mają pojęcie o prawie samorządowym, dotacjach rządowych i unijnych i potrafi liczyć gminne (czyli Nasze) pieniądze - a nie wydać milion na skwer.

DORKA

Data: 21 lipca 2018, 13:34 Biedna ta nasza Góra Kalwaryjska, bo nawet rządzić tu nie chce nikt konkretny. Głupiego ludzie nie wybiorą, a mądry nie kandyduje bo wie, że aby coś zacząć od początku trzeba najpierw posprzątać po poprzednikach. Jest tego sprzątania na parę lat. Chyba pan od książek (\"młodszy\") nie da rady. I będzie jak zawsze:
Ni wyżyna, ni nizina,
Ni krzywizna, ni równina -
Taka gmina.
Ani piasek, ani glina,
Tylko lasek i olszyna -
Taka gmina.
Ani POM-u, ani młyna,
Krzyż, chałupy i krowina -
Taka gmina.
Od komina do komina
Wiater hula, deszcz zacina -
Taka gmina.
Taka gmina.

Do Dek

Data: 21 lipca 2018, 13:50 Zaraz zaraz to proszę o informację czy Pani Rechnia nie wstrzymała się ostatnio od głosowania za obniżeniem pensji \"Geniuszowi Góry Kalwarii i południowego Mazowsza\" Panu Dariuszowi Zielińskiemu?

http://gorakalwaria.net/news-siedem-dni-dwa-rozne-glosowania-jedna-wielka-kompromitacja,541.html

Jeśli jej wtedy na posiedzeniu rady nie było to zgoda nie jej wina.


Gość z bloku

Data: 21 lipca 2018, 14:41 Szacunek dla tego kandydata, ponieważ na tym spotkaniu skupił się na swych celach, a nie na atakach na obecnych włodarzy. Pewien inny młody kandydat powinien się od pana J. Rokity uczyć. Bo co to za kampania, że obecni włodarze są do d..., a ja jestem od nich lepszy? Nie sztuką jest nie być do d... Dlatego szacunek raz jeszcze dla p. Rokity. Liczę, iż to będzie kampania czysta oraz pozytywna.

Benio

Data: 21 lipca 2018, 14:42 Szkoda, że nie kandyduje Stefan Dunin! Może kiedyś?

Doduś

Data: 21 lipca 2018, 15:05 Kalina pełna zgoda i w samo sedno. Pan Rokita może i miły człowiek ale gmina nie może sobie pozwolić na człowieka który będzie się na gminie dopiero uczył. Obecny burmistrz \"choć go lubię\" jako człowieka równa się obecny układ a to niestety go dyskwalifikuje! Tym ludziom się po prostu nie chce, a wszystko co robią to na odwal się! Góra to porostu wieś na tle innych gmin w podobnej lokalizacji i tu potrzeba osoby której się po prostu będzie chciało coś zrobić!

raz dwa

Data: 21 lipca 2018, 15:32 Co z tego ze pasjonat i napisał przewodnik i ze niby\" kierownik\" ja slyszalam ze byl pracownikiem a kultury osobistej to niestety brak 😂 brak słów i śmiechu ten osobnik jest wart masakea 😂😂😂😉😂😉

Jacek

Data: 21 lipca 2018, 19:55 Jaki kierownik ?

Wystarczy przespacerować się do biblioteki i wziąć do ręki przewodnik tego pana wydany i korygowany przez GMINĘ (patrz nagłówek strona tytułowa) i otworzyć na stronie 149. Jak wół że KIEROWNIK CIKIT. Wcześniej na str. 1 uśmiechnięte zdjęcie obecnego BURMISTRZA. Przy okazji okazuje się że zwykły głupek bo wydaje artykuły zamiast doić z ratusza. Tylko teraz pewno zdanie zmienili... i Z KIEROWNIKA zrobili z niego sprzątaczkę w bibliotece:))

hmm

Data: 22 lipca 2018, 10:36 \"Poznaliśmy pierwszego kandydata...\" : to już chyba czwarty, bo będą też startować (w kolejności alfabetycznej):
- Rechnia,
- Strzyżewski,
- Zieliński, albo jakiś duble z tego układu.

Admin może już ogłosić sondaż przedwyborczy.

hmm

Data: 22 lipca 2018, 10:38 ...dojnej zmianie dziękujemy za usługi...dbając o swe cycki

Wojtek

Data: 22 lipca 2018, 12:35 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

jj

Data: 22 lipca 2018, 22:01 ,kandydatPiS ? Ludzie ogarnijcie się .Zdemolowali DPS.Niema kto pracować za minimalną krajową.Pracownik zarabia 1600,00zł,a na pensjonariusza państwo płaci 38000,00.

Killzone

Data: 23 lipca 2018, 09:29 @oj
Cyt. Pracownik niech zmieni pracę i weźmie kredyt.

kubuś puchatek

Data: 23 lipca 2018, 14:20 Zapowiada się interesująco. I na kogo tu oddać swój głos? \"hmm\". Może w podziękowaniu ktoś mi da dzbanek miodku.
Na razie tylko pan Jan zadeklarował się, że chce być Burmistrzem naszego przybytku. Kto następny. Być, albo nie być.

trolle i oplaceni

Data: 23 lipca 2018, 15:19 Trolle i oplaceni widzę ,ze się uaktywnili niesamowicie tyle postów pod jednym artykułem :) P. Rechni życzę powodzenia a tym którzy wytykają brak osiągnięć w polityce - okropnie mnie rozbawiacie :)

Mała

Data: 23 lipca 2018, 16:22 Brawo, nowa krew z poza układów,młody pełen zapału - jestem ZA

wyborca

Data: 24 lipca 2018, 00:44 Nie państwo płaci tylko pan płaci, pani płaci, to my płacimy. Czy będzie jakieś spotkanie z kandydatem, jakaś prezentacja jego i jego programu na rozwój Góry Kalwarii? Bo mnie interesują konkrety , to czy kandydat jest dumny z nominacji czy nie to mnie zupełnie nie interesuje. Polityka samorządu gminnego i jej cele a polityka rządu, to dwie różne sprawy. Pan Morawiecki nie będzie naprawiał chodników, na których ludzie w GK łamią nogi. Pan burmistrz nie rozwiąże problemów koniunktury, wzrostu gospodarczego, inflacji, czy frankowiczów. Więc, ta cytowana w artykule wypowiedź kandydata raczej świadczy o tym, ze Pan pojęcia nie ma czym zajmuje się gmina i burmistrz. Oj przydałby się w końcu temu miastu menadżer a nie ...historyk. No chyba, że zamiast rozwiązywania problemów mieszkańców kronikę chcemy lub ewentualnie nowe muzeum do utrzymania

wyborca

Data: 24 lipca 2018, 00:59 Ze stron kandydata \"zainteresowania - historia sztuki, historia mody, medalierstwo, propaganda królewska na dworze Wazów i Sobieskich\". Zero o działalności samorządowej, społecznej ... Za to 5 razy powtórzone, ze popiera dobrą zmianę (napisy na tle z Prezesem Jarosławem) ... Boże chroń Górę Kalwarię!

hmm

Data: 24 lipca 2018, 13:57 @trolle i oplaceni :
Lepiej byłoby, zamiast pisać \"...wytykają brak osiągnięć... \", wymienić te osiągnięcia - bo nie wszyscy muszą je znać.
Bez tych przykładów można wyjść na opłaconego trolla, niestety.

Mieszkaniec

Data: 24 lipca 2018, 23:56 Typowe dla górokalwaryjskiej lewicy nawet z WYBITNEGO naukowca przyszłego DOKTORA o niczym nie poszlakowanej opinii oraz AUTORA przewodnika po Górze Kalwarii z konkretnym PROGRAMEM dla GKzrobicie bandytę i nieuka BRAWO wnuki KBWdzistów!! Im bardziej piszczycie tym bardziej się boicie że koniec dojenia gminy bliski

Zorro

Data: 25 lipca 2018, 19:25 Nie znam człowieka ale jest kandydatem ugrupowania co klęka przed żydami to ode mnie głosu nie otrzyma!

hmm

Data: 25 lipca 2018, 22:11 @Mieszkaniec
... z konkretnym PROGRAMEM... gdzie ten program można znaleźć?
A z tą dojną zmianą to ostrożnie, bo jej autorem jest...i tyle.
News - które środowisko polityczne wymyśliło i ..odrzuciło referendum konstytucyjne ?
Marszałek Karczewski obwinił za to ...PO. O Tuski nie wspomniał, o dziwo

Janusz

Data: 26 lipca 2018, 09:33 Do Mieszkańca.
Nie znam tego Pana - kandydata na burmistrza. Co na to lokalne struktury PiS? Czy były konsultacje by wybrany z wybranych został kandydatem? Czy jest to osoba wskazana przez PiS - władze warszawskie? Co do wybitności - spokojnie - każdy doktorant ma obowiązek publikować. Góra nie potrzebuje naukowca tylko gospodarza. Zawsze jest nadzieja, że jak się nie sprawdził pan A to może pan B będzie lepszy..., ja bym teraz mimo wszystko stawiał na kobiety - jak obecne wiceprzewodniczące Rady.

kubuś puchatek

Data: 26 lipca 2018, 13:19 P. Kom-osa jest zbyt uległa obecnemu burmistrzowi. Zamieniłby stryjek siekierkę na kijek. Ja za pszczółkami nie przepadam, choć wytwarzają mi miodek.

Gość

Data: 26 lipca 2018, 17:20 Panie Rokita Tylko pamiętaj Pan
Jak dojdzie Pan do władzy należy wyrzucić z ratusza tych wszystkich trolli z 3 maja i ratuszowej co teraz Pana opluwają za pieniądze ratusza i dodatki do pensji łącznie z pewną zakompleksioną nauczycielką radną z podstawówki i trolami urzędasami w tym pewną naczelnik Wiadomo o kogo chodzi. Jak Pan tego nie zrobi będą ryli pod Panem. Bo innych ichosiągnięc brak.

wyborca

Data: 26 lipca 2018, 22:29 Do mieszkaniec. Proszę nikogo nie wyzywać od KBW , bo ja i moja rodzina, to ziemianie z dziada-pradziada zamieszkujący i uczciwie pracujący w Górze Kalwarii. Więc nie życzę sobie wyzwisk . Mam prawo (jeszcze!) do wyrażenia własnej opinii. A z tą wybitnością osiągnięć naukowych, to mocna przesada, pan kandydat ledwie doktorat robi. Doktorat z historii ma się nijak do zarządzania miastem i dużą grupą pracowników w urzędzie i jednostkach budżetowych gminy. Więc proszę nikogo nie obrażać. Można się pięknie różnic w swoich opiniach, bez chamstwa prowadzić dyskurs. No ale obrońcy PiS, to raczej język KBW-u itp.

Do Gościa

Data: 27 lipca 2018, 08:39 Dobre! Na pewno przeciwko takiemu kandydatowi są tylko ludzie z gminy, a cała reszta społeczeństwa go popiera! :-D Zobaczymy w październiku! :-DDD

Mieszkaniec

Data: 27 lipca 2018, 13:01 \"Proszę nikogo nie wyzywać od KBW , bo ja i moja rodzina, to ziemianie z dziada-pradziada\"Mieszkaniec

Data: 27 lipca 2018, 13:11 \"Proszę nikogo nie wyzywać od KBW , bo ja i moja rodzina, to ziemianie z dziada-pradziada\"

W wypadku Góry Kalwarii \"ziemianie z dziada-pradziada\" znaczy że twoi przodkowie Wyborco mieszkali między obecnymi KS. Z. Sajny i Pijarską i szkodzili komu się da. Wiadomo.

A no i pewnie wykształcenie mieli tzw. PODWÓRKOWE. Stąd kompleksy. Wiadomo KBW-iacy zawsze mówią : \"Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera.\"
Mam nadzieje że P. dr Rokita zrobi porządek z takimi typami jak WY.
A i kasy z ratusza będziecie mieli mniej. Tzw. \"Rodzina gminna\" się rozpadnie.


A.K. do Mieszkańca

Data: 28 lipca 2018, 22:15 dr Rokita? To on robi doktorat, czy jest doktorem?? Były kierownik doktor Rokita, czy magister były bibliotekarz?? Może niech sam zabierze głos i wyjaśni sprawę??

Janusz

Data: 30 lipca 2018, 09:02 \"Dobre! Na pewno przeciwko takiemu kandydatowi są tylko ludzie z gminy, a cała reszta społeczeństwa go popiera! :-D Zobaczymy w październiku!\"

Miasto i Gmina Góra Kalwaria jest przeciwko kandydatowi PiS na burmistrza. Ale reszta społeczeństwa {cała} go popiera - to już lepiej niech poczeka na wybory prezydenckie..., czy mamy jakieś informacje, że ów kandydat jest znany w całej Polsce? Bo już raz zasłynęliśmy, gdy kandydowała matka i syn...

hmm

Data: 30 lipca 2018, 15:24 Po lekturze wielu wpisów, na różnych forach, zastanawiam się od lat jacy są mieszkańcy tej Gminy. Co ich cechuje - czy:
- malkontenctwo,
- bezsilność,
- bierność w działaniu,
- obojętność wobec spraw Gminy....?

Jaki jest Ich rzeczywisty potencjał? Czy Ich stać na zmobilizowanie się dla skutecznego działania, poruszenie bierniejszych sąsiadów, krewnych, znajomych - dla obrony własnych interesów i lepszej przyszłości Ich samych?
Czy zdobędą się w masie na potrzebne dla Nich zmiany?


Robi44

Data: 30 lipca 2018, 15:58 Do Paweł
Z tymi trzezwo myślacymi z G-K może być problem......

Janczar

Data: 2 sierpnia 2018, 21:37 Chciałbym, byśmy mogli wybierać włodarzy znając ich pomysł na zarządzanie gminą. Jak dotąd wyglada to tak:
Program obecnej władzy to trwać, nie wadzić nikomu, okpić ludzi raz jeszcze, przedstawiony kandydat zaproponował nam sentencję- program władzy- programem burmistrza, czyli co?. Lotnisko czy samochody elektryczne?
A ja chciałbym usłyszeć , przeczytać jaki pomysł ma kandydat na oczyszczenie stajni augiasza jaką jest zgk, jakie korzyści zamierza wywalczyć(!) w związku z uciążliwą dla miasta budową obwodnicy( zgadzam się, jest potrzebna,ale służyć będzie podróżującym przez nasze miasto, a nie mieszkańcom), jaki ma pomysł na wyrwanie z letargu gminy , która dzięki obecnym rządom pogrążyła się w marazmie.
Chciałbym, by mój burmistrz miał odwagę pojechać do zwierzchników i umiał wywalczyć korzyści dla mieszkańców , a nie krył się szczęśliwy, że jest niedostrzegalny

Suweren

Data: 3 sierpnia 2018, 14:25 Ja osobisćie zamierzam bacznie przyglądać p.Rechni, dla mnie na starcie ma dwa plusy, nie startuje dla kariery i nie startuje dla pieniędzy, zatem należy zakładać , że chce osiągnąć coś pozytywnego dla gminy, braku doświadczenia teź nie moźna jej zarzucić, pytanie jaki ma pomysł na rozwój

Do janczar

Data: 3 sierpnia 2018, 23:44 Prawda co piszesz ale każdy wie że Zieliński miał dotychczasową szefową PIS w garści Ta kobieta Ten kontrkandydat na burmistrzamiał być piękny miły i przyjemny ale przede wszystkim miał poprzeć go w drugiej turze w starciu z AS No i co \"magistrze\" Zieliński - Ani NIC Z TEGO Pierwszy raz od 8 lat tak PRZEGRAŁEŚ Jestem PEWIEN Nawet jeśli ten człowiek zajmie trzecie miejsce będzie Krzyczał żeby ludzie prawicy na CIEBIE NIE głosowali I wreszcie trafisz tam gdzie Twoje miejsce czyli tam gdzie przesiaduje Twoja poprzedniczka i będziesz pił co ona Szykuj sobie miejsce.

Strazak Sam

Data: 5 sierpnia 2018, 16:51 Dobry gospodarz to ten co dba o swoje otoczenie. Nasz jeszcze panujący Burmistrz mieszka w Wojciechowicach i nic dla naszej wsi nie zrobił mimo wielokrotnych próśb.

hmm

Data: 10 sierpnia 2018, 20:36 @Strazak Sam -
Czyżby???
A co na to m.in.: Baniocha, Brześce, Czachówek. Cendrowice, Dobiesz, Dębówka, Czarny Las, Góra Kalwaria, Karolina, Kąty, Moczydłów, Obręb, Pęcław, Solec, Czaplinek czy Wincentów??


Balbina

Data: 11 sierpnia 2018, 15:03 Zagłosuję nawet na konia,byle nie Zieliński.
Nowy nie może mieć tylu zastępców .

Killzone

Data: 12 sierpnia 2018, 08:59 Zieliński mój antyburmstrzu, ilu kadencji jeszcze potrzebujesz na realizację swoich zapowiedzi z pierwszej kampanii wyborczej? O drugą nie pytam, bo w drugiej nic nie obiecałaś.


hmm

Data: 13 sierpnia 2018, 16:15 Zagłosuję na tego kandydata na radnego, który:
- nie obiecywał nic, ale od lat działa aktywnie na rzecz innych; bo to ważniejsze niż deklaracje czy obiecanki,
- nie kupował i nie będzie kupował głosów wyborców,
- ma czyste sumienie i olej w głowie,
- zadeklaruje, że min. 30% diety będzie regularnie! przeznaczał na potrzeby innych.
Co Państwo na to?
Co do burmistrza (tu wybór jest prostszy) to wiem na kogo, ale ...jeszcze nie powiem.

hmm

Data: 13 sierpnia 2018, 16:21 ...A co na to m.in.: Baniocha, Brześce... - znamienna cisza; czyżby znaczyła, że:
- w tych wsiach wszyscy zadowoleni,
- każdemu wszystko jedno,
- nikt nie wierzy w możliwość poprawy???
A co na to mieszkańcy innych sołectw?

Olek

Data: 14 sierpnia 2018, 09:11 Nie głosujmy na p A.S ani na p D.Z !!!! Zmienmy cos w koncu w tej zapyziałej Gorze. Rozbijmy ten obecny układzik a p A.S dajmy jeszcze czas zeby dorosł do tego ze nie mozna zawsze podpisywać pod czyms do czego nie przełożyło sie nawet ręki.Pani D.Rechnia nie nalezy na szczescie do zadnych układów nie promuje sie na siłę kosztem innych jest osobą postronną stojąca z boku i patrzącą na bande szarańczy gnajaca do żłoba.....dlatego zagłosuje WŁAŚNIE NA NIĄ.Cztery lata szybko miną bedzie miała szansę wykazać się

ja

Data: 14 sierpnia 2018, 11:04 Pani Rechnia jest najlepszym kandydatem. AS jest w układach , Zieliński dobry ale już chcemy kobiety, głosujmy na kobietę

hmm

Data: 14 sierpnia 2018, 14:52 @ja: nawołujesz (liczę, że bezinteresownie?) do głosowania to podaj poważne uzasadnienie -inaczej wyjdzie, że działasz \"interesownie\" lub z polecenia...co, znając kandydatkę, nie byłoby dziwne...

Krzysztof

Data: 14 sierpnia 2018, 14:58 Stawiam na Tolka Banana !
On też nie kandyduje podobnie jak p.Rechnia !

Kokoszka

Data: 15 sierpnia 2018, 11:25 Skąd ten kandydat pochodzi

hmm

Data: 15 sierpnia 2018, 13:32 @ja: ... AS jest w układach... - podaj konkrety.

XYZ

Data: 16 sierpnia 2018, 07:44 @hmm ponoć AS i DZ już podzielili tort. Jeśli jeden będzie burmistrzem to drugi vice. Taka to miłość.

hmm

Data: 16 sierpnia 2018, 22:05 @XYZ : dobrze, że chociaż napisałeś \"ponoć\" - to wartościuje Twego \"niusa\" ...

qBANCZYK

Data: 17 sierpnia 2018, 10:41 Tu nie chodzi o wybranie nowego, starego czy obeznanego w gminie z tzw. układami. Wyborcy w Górze Kalwarii nie ch wybierają ludzi uczciwych i praworządnych. Stary układ najwyższy czas pożegnać. A wyborcy na forum powinni pisać o człowieku, który kandyduje do władz. Tylko uczciwość zapewni rozwój gminy. Tak to będzie jak było i jak jest.

Janusz

Data: 17 sierpnia 2018, 18:31 Czy nas stać na 3 zastępców burmistrza, czy już tym dwóm mówią pa pa, a będzie tylko jeden. Z tego co wiem, pracownicy urzędu już się powoli nad tym zastanawiają...

Do XYZ

Data: 18 sierpnia 2018, 10:32 To raczej nierealne!!! Oni sie nie lubią i nigdy sie nie dogadają..... Chociaz Zielinski starszy to mądrzejszy bo nie opluwa publicznie i nie kryrykuje działań i pracy pana A.S tylko po to zeby zdobyc wiecej głosów u wyborców, tylko jak to juz nie raz i nie jeden wyborca dawał jasno i wyraznie do zrozumienia panu A.S ze nie tędy droga!!!! To jest niestety jasny przykład tego ze pan A.S jest jeszcze młody i niedoswiadczony ,sam sobie tym strzela w kolano.Pozdrawiam

Janusz

Data: 29 sierpnia 2018, 00:12 Sprawa szkuty w Czersku i komentarz Pana Strzyżewskiego, a co nasi z gminy mają do powiedzenia. Teraz znów się pojawią bloki, ugrupowania, partyjni, SLD, PO, może i bezpartyjni, nasza gmina etc. - pytanie - gdzie ci partyjni byli przez 4 lata? bo ich przedstawiciele to radni.. to z drugiej ręki -- niech tam będzie, ale za radnymi partyjnymi ktoś jest. Może Pan Redaktor zwróci się do byłych ugrupowań o podsumowanie? Co zrobiła nasza gmina i powiat - była taka pseuda organizacja jak metro do Piaseczna, partyjni, bezpartyjni - kto jest w ich składzie, fundusze wyborcze. Pewnie już teraz ich nie będzie bo minęło 4 lata i o nich słuchu nie ma... to i dobrze.

Piotrek

Data: 5 września 2018, 22:14 Miałem okazję poznać p. Jana Rokitę. Zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Nie jest graczem jak pozostali kandydaci i radni gminy. Wie, że funkcja burmistrza wiąże się ze służbą lokalnej społeczności. Nie potrafi kłamać i manipulować informacją. To jego atuty. Mam nadzieje, że dużo mądrych i rozsądnych osób zagłosuje na p. Rokitę. Ja prawdopodobnie zagłosuję na tego Pana. Nie interesuje mnie z jakiej frakcji politycznej jest ten człowiek Przynajmniej jest transparentny. Pozostali kandydaci będą się ukrywali jako nie zależni, a później okazuje się, że przynależą do PO lub PSL (tzw. cisi sympatycy) etc.

Piotr

Data: 5 września 2018, 22:19 Uważam, że należy przestać głosować na nauczycieli. Jest to patologia. Czas dać szansę inżynierom z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Humaniści tylko pięknie prawią ......

xb

Data: 7 września 2018, 06:09 A skąd wziął się Wysokiński,albo ten uciekający motocyklista Zielińskiemu nigdy tego nie wybaczę !

Renata

Data: 7 września 2018, 12:44 Burmistrz Zieliński jak czytam w komentarzach jest bardzo krytykowany jednak ja pozwolę sobie przedstawić obraz jaki sobie w moich oczach wyrobił… Jestem sołtysem wsi Szymanów i niejednokrotnie zgłaszałam się do niego z różnymi tematami. Dostałam jego numer komórkowy bym mogła ze wszystkim zgłaszać się również do niego bezpośrednio. Nigdy nie zostawił tematu bez odpowiedzi, często ingerował w jednostkach mu podległych by zajęły się tematem zgłoszonym, podpowiadał rozwiązania. Niejednokrotnie obserwowałam go w sytuacjach gdy jego wypowiedzi świadczyły o dogłębnej znajomości tematu. Przyjeżdżał na spotkania z mieszkańcami pomimo tego, że było to już jego trzecie czy czwarte i pora była bardzo późna. Chociażby kwestia mającego powstać kasyna. Zrobił wszystko by dać mi możliwość zajęcia stanowiska, zainterweniowania. Zajął stanowisko zgodne z wolą mieszkańców, pomimo tego, że interes gminy mógłby wskazywać na przeciwne zdanie. .To dzięki niemu też mamy w końcu linie L28, to on interweniował w powiecie jeżeli nie odpowiadali na moje telefony czy pisma.
Mi podczas mojej kadencji bardzo pomógł. Nie można za każda decyzję Rady Miejskiej obwiniać Burmistrza .


internauta

Data: 7 września 2018, 19:40 Droga pani ,czy można chwalić człowieka który nie wyciągnął wniosków w sprawie \"działalności \" ZGK .
Podległy mu prezes robi co chce ,bogaci się naszym kosztem,a ten pozwolił go jeszcze nagrodzić finansowo .

hmm

Data: 8 września 2018, 08:36 Pani Sołtys Szymanowa pochwaliła Burmistrza...ładny tekst. Ciekawe, czy inni sołtysi maja podobne zdanie? Bo powiedzieć mogą sporo...

inter

Data: 9 września 2018, 08:38 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

inter

Data: 10 września 2018, 14:34 Raz redaktor jedzie po władzy jak na łysej kobyle innym razem zasłania się regulaminem.
Obiecali coś panu ?

zły

Data: 10 września 2018, 21:37 O Dudzie na prezydenta teź mówili źe za młody, źe nikt go nie zna ,źe się nie uda .Głosujmy na Rokitę, oczyśćmy gminę z układzików bo to juź za długo trwa, gangrena idzie dalej.A co się stało źe potomek KBW to obraza, jeszcze niedawno trepy wypinały dumnie klaty do następnych medali i apanaźy, za walkę z narodem polskim wraz z sowieckim okupantem ,moźe dołoźą pracownikom DPS-u ze swoich emerytur po 10 tysięcy.

Janusz

Data: 16 września 2018, 22:15 Pan Zły pisze o emeryturach po 10 tys. PLN, ciekawe kto takie ma.. być może jest dobrze poinformowany w ZUS-ie, nie chodzi o imienne sprawy tylko liczbę z Góry .. ile osób je ma. Dalej, sprawa polityki i wieku, czy czasami nie powinno się określić wieku dla radnych, innych zjadaczy społecznego chleba do 65 lat.., i tyle. I jeszcze moja prośba, nie mówcie o tym naszym wnukom, że nauczyciele to patologia, ktoś to napisał.., znam wielu wybitnych nauczycieli z naszego miasta, to byłoby krzywdzące i to bardzo.. w każdym zawodzie są parszywe owce.. ale nie można tak tego stwierdzać, każdy z nas ma swoich ulubionych nauczycieli, a szczególnie surowych - i o nich pamiętamy. A że z tego zawodu kandydują do rady, to dobrze, bo o oświatę o naukę naszych maluchów niech walczą.

Temida

Data: 21 września 2018, 20:31 @Pi0trek ,zly.Ja rownież miałam okazję poznać pana Jana Rokitę i muszę przyznać ,ze jestem pod wrażeniem .Człowiek młody ,miły ,sympatyczny ,inteligentny z głową pelną pomysłow .Nie wazne z jakiego pochodzi ugrupowania ,z jakiej partii,jest godny zaufania a to jest najważniejsze .W naszym mieście już od dziesicioleci dzieje się bardzo żle ,układy ,układziki ,znajomości i kumoterstwo .Większość radnych to zasiedziali watażkowie rodzimej kliki.Najwyższy czas ,żeby to zmienić i wykurzyć tę klike i pozbawić tych oszołomów dostępu do koryta ,już dość sie obłowili .Tylko ktos taki jak Pan Jan Rokita moze przywrócić dawno oczekiwany i upragniony porządek w naszej gminie .

SKY

Data: 22 września 2018, 14:14 @ Temida -co do zmian koniecznych do wykonania w Górze Kalwarii w pełni się z Tobą zgadzam i popieram w całości.
Jednak moim zdaniem, z całym szacunkiem dla kandydata, p. J. Rokita ( poznałem Go osobiście) nie jest przygotowany do starcia się z tymi problemami które wymieniłaś. To miły, kulturalny , uprzejmy -jak dla mnie za delikatny i za łagodny do pełnienia funkcji Burmistrza - my potrzebujemy wilka który popędzi kota tym układzikom, silnego człowieka który nie zawaha się przeprowadzić audyt w Urzędzie i jeśli zajdzie taka potrzeba pociągnąć do odpowiedzialności karnej winnych obecnego stanu Naszego Miasta.

Góra

Data: 29 września 2018, 15:38 Najlepiej z oczu patrzy ma pan mój głos 😀 powodzenia

Czarna

Data: 30 września 2018, 19:35 Trzymam kciuki za Pana Rokite. Najwyższy czas obalić dotychczasowy układ kolesiow.
Potrzeba świeżej krwi. Panie Janku jestem z Panem. Powodzenia

Czarna

Data: 30 września 2018, 19:46 Trzeba wreszcie obalić układ kolesiow.Trzymam kciuki za Pana. Życzę powodzenia.

Temida

Data: 3 października 2018, 13:47 @ SKV Z całym szacunkiem ale nie od razu Kraków zbudowano .Zawsze musi być ten pierwszy raz i dlatego należy dać szansę człowiekowi ,który odznacza się wrażliwością a przede wszystkim przedsiębiorczością w temacie zmiany na lepsze .Wypowiada się otwarcie i nie ukrywa sie za jakimiś nowo powstałymi partiami czy też grupami .Walczy śmiało i odważnie o swoje idee w przeciwieństwie do innych.I takiemu właśnie człowiekowi należy się zaufanie i szansa.


pytek

Data: 3 października 2018, 14:29 Czy ten, który pierwszy zgłoszony (nie wiadomo jak , dlaczego i szerzej nieznany do tego) nie jest OSTATNI w rankingach i będzie OSTATNI 22 bm.?
Co robią jego zwolennicy?

SKY

Data: 3 października 2018, 15:45 @ Temida -szkoda ,że nie mówiłaś tego samego o Arku osiem i cztery lata temu gdy większość zarzucała mu młody wiek, niedoświadczenie ,brak kompetencji itp.

oj

Data: 3 października 2018, 17:58 @Temida - stop demagogii i wciskaniu kitu!

Temida

Data: 3 października 2018, 21:54 @oj nikt nikomu nie prawa dyktowac co ma myslec i mowic .Kazdy komentuje wedlug wlasnych spostrzezen ,i obserwacji i kazdy ma takie prawoi narzucanie innym jakies \"Stop \" jest zupelnie nie na miejscu.

oj!

Data: 4 października 2018, 00:04 @Temida: \" nikt nikomu nie prawa dyktowac co ma myslec\" - 200% racji!\".
Ale czy nie reagować. gdy ktoś uprawia demagogię i wciska kit?
Czy akceptować półprawdy a nawet wręcz kłamstwa? Pytam tak ogólnie - co do zasady.

poll

Data: 4 października 2018, 07:41 @temida
To co rozumiesz przez nowe otwarcie? Przecież pan Rokita nie mając żadnego doświadczenia w zarządzaniu będzie jak dziecko we mgle. Zarządzanie gminą to nie oprowadzanie wycieczek po mieście. Skończy się tym, że wszystkie ważne dla Gminy decyzje będą podejmowane przez osoby z nią nie związane albo w strachu odwlekane. Zresztą w GK wiele osób wie jak nastąpiła nominacja tego pana na kandydata. Wykopano z PIS bardzo wartościową, ambitną i kreatywną osobę jaką jest aktualna Sołtys Kątów (rodo), pan DZ nie chciał być utożsamiany z PIS a inna kandydatka nie zyskała poparcia. W mojej ocenie najlepszym rozwiązaniem dla klubu pis byłoby wystawienie kandydatów do rad i odpuszczenie stołka burmistrza. Biorąc pod uwagę wiele czynników wydaje się powtórka z przed 4 lat i dobicie max do wyniku pani Zarzecz... aktualnej radnej powiatowej.

TEMIDA

Data: 4 października 2018, 12:41 @poll Nie wiem kim jesteś ale widzę że bardzo zależy ci na tym, żeby Pan Rokita wypadł z gry o tron. Ja tak naprawdę nie widzę wśród pozostały h kandydatów właściwie nikogo, kto mógł by piastował godnie a przede wszystkim uczciwie to sto stanowiskZbyt dużo ludzkiej krzywdy i bólu wpłynęło z ratusza na przestrzeni wielu kadencji. Wciaz powtórka z rozrywki, wciąż ci sami radni, Starzy wyjadącze, świństwo i przekręty zakrojone na szeroka skalę i żadnej pozytywnej reakcji że strony burmistrzów. O czym to świadczy?

poll

Data: 15 października 2018, 15:14 @TEMIDA
Po prostu uważam, że ta osoba nie ma zupełnie żadnego pojęcia o zarządzaniu. Ja osobiście nie zgadzam się na taki eksperyment w Naszej Gminie. Z całego doświadczenia zawodowego wiemy że Pan Rokita pracował zawodowo przez pół roku układając książki na bibliotecznych półkach.