Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Prezent dla żony: top 10 inspiracji prezentowych

Dodano: 8 września 2020; Wybranie właściwego prezentu dla ukochanej może wydawać się prostą rzeczą – w końcu żona to jedna z ważniejszych osób w życiu każdego mężczyzny, więc zna on wszystkie jej zachcianki, marzenia czy rzeczy, które mogłyby się jej spodobać. Czasem jednak okazuje się, że pierwotny pomysł na podarunek z okazji urodzin, rocznicy ślubu czy Świąt nie może zostać zrealizowany – co wtedy? Być może będzie to dobra okazja do przygotowania czegoś, co wychodzi poza szablon dobrze znanego prezentu dla żony, jednak na co konkretnie warto się zdecydować? Poznaj sprawdzone inspiracje prezentowe i wybierze to, co może spodobać się Twojej żonie.

SPA, masaże i inne prezenty dla niej – idealny pomysł na udaną rocznicę ślubu czy urodziny

Będąc w długoletnim związku, część osób odczuwa lekką monotonię, co również wiąże się ze sposobem, w jakim spędza się wspólnie czas czy tym, jak podchodzi się do kwestii prezentu. Zazwyczaj celuje się w praktyczne podarunki, jednak czasem warto zdecydować się na coś oryginalnego, co jednocześnie podkreśli uczucie do drugiej osoby, a przy okazji będzie okazją do miłego spędzenia czasu. Dlatego dobrym pomysłem na prezent może okazać się wyjście lub nawet cały weekend spędzony poza domem.

Gdzie konkretnie? Czymś, co spodoba się paniom będzie wyjazd do SPA, w trakcie którego dostępnych będzie kilkanaście różnych zabiegów, w tym masaże, sauny, jacuzzi czy zabiegi, jak manicure hybrydowy, który zostanie wykonany przez profesjonalną kosmetyczkę. Na miejscu będzie można również spróbować Floatingu, czyli specjalnego relaksacyjnego zabiegu “dla ciała i duszy”. Na https://prezentmarzen.com/ znaleźć można również szeroką ofertę związaną z masażami – do wyboru jest kilka opcji, w tym masaż klasyczny, aromaterapeutyczny, czekoladowy, tajski, z kamieniami czy relaksacyjny.

 

Prezent dla dwojga – wszystko robione wspólnie jest lepsze

Szukając pomysłu na nieszablonowy prezent dla żony, trafić można również na propozycje wspólnego wyjścia w różne ciekawe miejsca lub oferty skierowane konkretnie dla dwojga osoba. Z jednej strony prezent dla żony, niezależnie od okazji, powinien być dla tej konkretnej osoby, jednak rzeczy robione wspólnie, a zwłaszcza z tak bliską osobą jak ukochany, są często najlepszą formą okazania komuś uczucia. Stąd wiele prezentowych inspiracji skierowanych dla par, które będą idealną okazją do uczczenia rocznicy ślubu czy innej ważnej okazji.

Jednym z wielu niebanalnych prezentów dla żony okazać się może wspólne wyjście na strzelnicę, gdzie będzie można przetestować swoją celność i precyzję. Z kolei potem można udać się do restauracji z kuchnią polską czy tajską lub sprawdzić wiele luksusowych alkoholi podczas specjalnej degustacji. Jeśli jednak żona będzie chciała poczuć dreszczyk emocji wywołany jazdą z wysoką prędkością, to jazda na torze jednym z wielu sportowych aut może okazać się doskonałym pomysłem. Więcej o tym można przeczytać na stronie go-racing.pl.

 

Kreatywny prezent dla żony – na co warto postawić?

Niezależnie od tego, jaka to będzie okazja, prezent dla żony powinien być możliwie nieszablonowy i jednocześnie nawiązywać do jej zainteresowań lub tego, co lubi robić w wolnym czasie. O tym, jak ciekawe mogą prezenty dla żon, czy ogólnie kobiet, można przeczytać w artykule: Niesamowite inspiracje na prezenty dla kobiet.