Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Program Czyste Powietrze - w środę spotkanie dla mieszkańców

Dodano: 17 września 2019; Gmina zachęca mieszkańców by wymieniali piece, ocieplali budynki, zakładali solary, wymieniali okna i instalowali pompy ciepła. W środę o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie informacje w Ośrodku Kultury z przedstawicielami Fundacji Czyste Powietrze.

Spotkanie będzie dotyczyć ogólnopolskiego programu „Czyste Powietrze” w ramach którego w zależności od dochodów można otrzymać od 30 do 90 proc. dotacji.

- Będziemy doradzać i pomagać przy wypełnianiu wniosków – zapowiada burmistrz Góry Kalwarii, Akradiusz Strzyżewski. - Mamy już przeszkolonych pracowników i niebawem ruszymy z poradami i doradztwem – dodaje.

(mat)Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (3)

Gosia

Data: 18 września 2019, 16:40 Kochani dostałam tzw cynka że teraz są ostatnie promocje na porządne kotły ekologiczne na pellet z firmy kostrzewa więc kochani wymieniajmy ! Bo później będzie sezon grzewczy i ceny dużo droższe

Gaja

Data: 21 września 2019, 20:22 Nasza gmina w wyjątkowy sposób pomaga mieszkańcom w wymianie pieców. Przynajmniej ja mam przykre doświadczenie jak cytat \" zrobię wszystko co będę mógł niczego nie obiecuję i dotrzymam słowa\" i tak prawie 3 lata. Cóż przynajmniej wypalę do końca węgiel i koks który mam w piwnicy a starczy na kolejne 3 lata. T r u d n o

a

Data: 24 września 2019, 11:07 ASior to jest jednak świetny włodarz i wspaniałomyślny takie pożyteczne programy propaguje ! Brawo ! Jestem dumny jak z całej wyrachowanej bandy czworga co nas łupi już od 90 lat.