Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Projekt MKS Korona Góra Kalwaria z finansowym wsparciem TESCO

Dodano: 4 sierpnia 2019; Miejski Klub Sportowy „Korona” Góra Kalwaria otrzyma wsparcie finansowe na realizację projektu ZRÓB Z NAMI KULKI MOCY!

Projekt „Warsztaty kulinarne – zrób z nami kulki mocy!” zajął w głosowaniu klientów sieci Tesco drugie miejsce, dzięki czemu dietetycy sportowi współpracujący z klubem sportowym Korona z Góry Kalwarii będą mogli przeprowadzić serię warsztatów i wykładów ze zdrowego odżywiania dla kilkudziesięciorga dzieci ze szkół podstawowych naszej gminy.

To wielki sukces Korony i jej nowego zarządu, który postanowił zwiększyć aktywność na rzecz lokalnej społeczności wychodząc poza swoją tradycyjną działalność sportową.Przypominamy, że celem projektu „Warsztaty kulinarne – zrób z nami kulki mocy!” jest przekonanie dzieci do zdrowego odżywiania się oraz zachęcenie do samodzielnego przygotowywania posiłków. Podczas warsztatów każdy uczestnik nauczy się wykonywać smaczne, łatwe i zdrowe dania oraz przekąski.

Działania promocyjne projektu MKS Korony zostały dodatkowo nagrodzone i uznane za jedne z najciekawszych w skali całego kraju. Takie nagrody otrzymało tylko 5 projektów z 375, które brały udział w programie.

Ostatecznie w programie „Decydujesz, pomagamy” w naszym regionie pierwsze miejsce zajął projekt Piaseczyńskiego WOPR, natomiast na trzecim miejscu rywalizację zakończył projekt fundacji Audemus Audire.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za realizację wszystkich nagrodzonych projektów.

Więcej o projekcie: https://www.gorakalwaria.net/news-glosuj-na-projekt-mks-korona-gora-kalwaria,1000.html

(Inf. prasowa)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!