Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Przed nami 29. Finał WOŚP. Jak będzie wyglądał w Górze Kalwarii?

Dodano: 5 stycznia 2021; Już 31 stycznia 2021 odbędzie się 29. Finał WOŚP. Już dziś można wesprzeć cel 29. Finału WOŚP, czyli oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest ponad 10 opcji wsparcia online, z których można skorzystać kwestując z rodziną i przyjaciółmi w internecie.

Jak w tym roku będzie można wesprzeć 29. Finał?

Sztab w Górze Kalwarii opowiada o możliwościach wsparcia #wosp2021 w Twojej najbliższej okolicy:

Tradycyjnie do tekturowej puszki

Wolontariusze będą kwestować od 7.00 do 21.00 w całej gminie Góra Kalwaria. Wolontariusze będą obecni w okolicach sklepów wielkopowierzchniowych, małych sklepików, lodowiska, rynku miejskiego, kościołów, stacji benzynowych jak również w pieszych zespołach na terenie całego miasta.

Sztabowa Puszka Stacjonarna

W 9 miejscach w Górze Kalwaria będzie Sztabowa Puszka Stacjonarna.

Oto lista miejsc, gdzie znajdziesz puszkę i będziesz mieć możliwość dołożyć się do zbiórki.

1. KIME Góra Kalwaria – Hala sportowa Jana Białka 7  (Puszka dostępna w godzinach treningów 17-20)

2. Piekarnia Góralka - Kąty Akacjowa 53

3. Drogeria Anna - Góra Kalwaria Dominikańska 2/4

4. Studio rehabilitacji - Góra Kalwaria Budowlanych 1

5. Sklep Eden - Góra Kalwaria Dominikańska 1

6. Sklep GAGA - Góra Kalwaria Pijarska 53

7. Przedszkole Czarodziejska Planeta - Góra Kalwaria. Wyszyńskiego 14 B

8. Sam u Jacka - Góra Kalwaria 3a

9. AR Skład - Góra Kalwaria Kalwaryjska 8

Przedmioty na aukcjach Sztabowych

Przedmiot na licytacje można wysłać/ przynieść do Ośrodka Kultury w Górze Kalwarii lub skontaktować się ze sztabem za pomocą maila (wospgk@gmail.com lub na profilu facebook „Sztab WOŚP Góra Kalwaria”).

Licytacje

Na naszym profilu na Allegro https://allegro.pl/uzytkownik/Client%3A37728902?bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-uni-1-1-1218 można znaleźć ciekawe aukcje i zdobyć jeden z wartościowych przedmiotów. Ich opisy znajdziecie również na naszym profilu na facebooku.

eSkarbonka

Sztab 6063 Góra Kalwaria utworzył również eSkarbonkę, do której możecie wrzucić datki za pomocą kilku kliknięć.

Link do e-skarbonki - https://eskarbonka.wosp.org.pl/fbcbjb

Wszystkie możliwości wsparcia 29. Finału WOŚP https://www.wosp.org.pl/wspieraj.

Aby dowiedzieć się więcej o przygotowaniach do Finału w Górze Kalwarii bądź na bieżąco z kanałami sztabu:

https://www.facebook.com/wospgk

https://www.instagram.com/wosp.gk/

(inf. prasowa)Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (34)

nikos

Data: 5 stycznia 2021, 18:41 Czy ten człowiek ,J. Owsiak odniósł się kiedykolwiek merytorycznie do stawianych mu zarzutów nieprawidłowości ( eufemizm) w rozliczaniu się z datków społecznych?

Tak mam i już

Data: 5 stycznia 2021, 18:44 Tradycyjnie bez mojego udziału !

Anna

Data: 5 stycznia 2021, 18:48 #nikos. Owszem, wielokrotnie się odniósł. Wystarczy poszukać w necie

Marek

Data: 5 stycznia 2021, 18:56 @nikos. Z tego co pamiętam to tak . Było to jakiś czas temu i pokazywał przed kamerami wszystkie dokumenty .. nie sądzisz że to jest ogromny wstyd że taki człowiek jak J. Owsiak zbiera pieniądze. Na sprzed medyczny na leczenie. A politycy zamiast wspierać finansowo szpitale . Dają ciężkie pieniądze panu Rydzykowi. Czy nawet mediom . Mało tego niszczą Polskę jak tylko mogą. Czego nie można powiedzieć o J. Owsiaku.

M

Data: 5 stycznia 2021, 22:02 A smrodliwą wizytówką Góry w Mikówcu kiedy się zajmiecie?

Czytelnik

Data: 5 stycznia 2021, 22:47 Do nikos - chłopie pis rządzi ponad 5 lat skoro twierdzisz ,że jest winny to czemu Ziobro go nie wsadził jeszcze .Cwaniaczku pomóż mu i aresztujcie go.Ty oceniasz pewnie po swoich czynach i pisiorów.

Monika bartys

Data: 5 stycznia 2021, 23:55 tam anty szczepionkowcy a tu teraz anty Ofsiakowcy :D
też mozna sie posmiać z komentarzy

bojkot owiaka

Data: 6 stycznia 2021, 00:08 czy to nie on był za prywatyzacją szpitali ?
Kiedy w końcu skończy grabić i ogłupiać młodzież swoim róbta co chceta ?

polacco

Data: 6 stycznia 2021, 00:49 Do Tak mam i już-rozumiem, że jeśli kiedyś zachorujesz i w celu twojego leczenia lub ratowania życia będzie trzeba użyć sprzętu zakupionego przez WOŚP, to ze względu na przekonania nie skorzystasz?

Wyborca

Data: 6 stycznia 2021, 09:52 Piękna, szlachetna akcja, pomagając pomagasz chorym. Sam też może skorzystasz. Dobrze, że młodzież się angażuje. Już od wczesnych lat uczą się empatii. Nie chcesz nie dawaj ale nie krytykuje innych. Dobro zawsze zwycięża.

Tak mam i już

Data: 6 stycznia 2021, 10:07 @polacco
Jak zachoruję i będę w szpitalu nie będę miał najmniejszego wpływu na sprzęt jaki będzie wykorzystany.
I nie będą miał szans z panią Jandą i innymi jeśli chodzi o kolejność przyjęcia do szpitala !

Polaczki z Góry Kalwarii

Data: 6 stycznia 2021, 10:15 Owsiak zły, bo mu się udało. Wszyscy co na niego psioczą, niech nie używają sprzętu który jest z WOSP w szpitalach. Gdyby coś na niego mieli PIS juz dawno by go wsadził. Mieszkańcy góry zmieńcie światopoglądy bo zostaniecie ZasiedmioGÓROgrodem !

haha

Data: 6 stycznia 2021, 18:31 Pod kościołami? Niedawno Owsiak przyłączył się do \"kobiet\" niszczących kościoły, a teraz wysyła dzieci żeby pod kościołami zbierały? HIPOKRYZJA!

nikos

Data: 6 stycznia 2021, 18:48 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Yogi

Data: 6 stycznia 2021, 22:50 Jak co roku chętnie wspomogę tą piękna akcję.

mieszkaniec

Data: 7 stycznia 2021, 08:00 wspaniała akcja. Jak co roku wspomogę Orkiestrę i naszą \"chorą\" służbę zdrowia (brakuje środków dla lekarzy, ale są dla kolegów w rządzie ich sztaby doradców i tysiące - bardzo wysoko opłacanych - członków zarządu w spółkach Skarbu Państwa, na ich zagraniczne podróże, luksusowe samochody, dotacje to tv publicznej, ...).
Gdyby nie Jurek Owsiak i ludzie dobrej woli większość szpitali w Polsce nie miałoby czym leczyć.
Polska Konstytucja gwarantuje prawo do leczenia wszystkim, tylko gdyby nie Orkiestra i nasze datki to rząd niestety niczego nie zapewnił, przy czym niektóre rządy wyrażały wdzięczność Jurkowi i nam - obywatelom wspierających tą szczytna inicjatywę, a inne hejtowały go za to i umniejszały zasługi, pomijając info, kto zakupił sprzęt w relacjach medialnych.
Przypomnę jeszcze raz, gdyby nie Orkiestra i nasze datki to szpitale stałyby na skraju ubóstwa.
Ja wspomogę i Was też zachęcam. Dziękuję Jurku i wszystkim pomagającym i wspierającym - tak trzymać do końca świata (gdyby nie Wy to mógłby nastąpić dość szybko).

hehehe

Data: 7 stycznia 2021, 08:55 polaki psiocza na owsiaka bo zbiera pieniadze na szpitale ale na prezesa i tuska co zabieraja 70 procent dochodu cichutko taki mamy klimat w socjalizmie :)

Krzysztof

Data: 7 stycznia 2021, 16:18 @hehehe
Jeśli już to Polacy, ale skąd Ty to możesz wiedzieć w szkole źle nauczają ,o domu nie wspomnę !

szachista

Data: 7 stycznia 2021, 22:26 Dam 100 zł do puszki tak jak zawsze co roku.

Dzieje Świata

Data: 7 stycznia 2021, 22:41 Jerzy Owsiak zostanie wpisany do historii Polski i Świata jako wzór do naśladowania, a wasza kaczka zostanie wpisana jako polityk który chodzi w czarnym garniturze ze starej kolekcji i z białymi paprochami na ramionach.

Czekolada

Data: 7 stycznia 2021, 22:47 Wystarczy spojrzeć na błędy ortograficzne tych anty WOŚP i od razu widać z jak niskim poziomem wykształcenia mamy do czynienia. W szkole nie chłonęli wiedzy i im tak zostało do teraz.

Toruński Gigant

Data: 7 stycznia 2021, 22:49 Na leczenie dzieci nie dadzą ale do Maybacha się chętnie dorzucą. Tak też bywa...

do nikos

Data: 7 stycznia 2021, 22:54 Napisz merytorycznie kim są twoi rodzice. Jak jesteś taki matematyczny umysł to policz ile masz wulkanów na czole i sprawdź który wybuchnie w lustro.

do tak mam i już

Data: 7 stycznia 2021, 23:00 To ty jesteś ten który nigdy nie uczestniczył w żadnym wydarzeniu kulturalnym w naszym mieście. Twoja działalność ogranicza się do pisania komentarzy jednozdaniowych i dłubania językiem w dziurawych zębach. Jaką książkę ostatnio przeczytałeś?

z baniohy

Data: 8 stycznia 2021, 11:54 pszecierz jest cowid, niech nie wysula ludzi bo dostanie tyle mandatuw że hej , każdy po 30 tysięcy ludzie jest pandemia

Sztab WOŚP Góra Kalwaria

Data: 8 stycznia 2021, 12:13 Czytając komentarze jesteśmy wdzięczni i jeszcze bardziej zmotywowani do działań dzięki waszej pozytywnej energii w naszym kierunku.Zapraszamy do sztabu, każdy jest mile widziany :)

Siema!

Kontakt: wospgk@gmail.com


xls

Data: 8 stycznia 2021, 12:21 Jak komuś nie pasuje WOŚP, nie musi nic dawać.
Owsiak zawodowo zajmuje się zbieraniem pieniędzy na sprecyzowane wydatki dla służby zdrowia i z tego żyje. Każdy może to robić. Jest wiele fundacji mniej medialnych od WOŚP.
A teraz skala zjawiska.
Roczna kwota zebrana przez WOŚP stanowi promil całości nakładów na służbę zdrowia.
To jest procent kwoty, którą ten Naród sponsoruje pewną wszechobecną organizację.

Bodek

Data: 8 stycznia 2021, 14:15 najlepiej dać na radio o. Rydzyka, on Nas wszystkich uleczy, za 1% podatku i drobny datek, tzw. wdowi grosz (najlepiej połowę emerytury).
Pytanie: po co mu te pieniądze? przecież zakonnicy powinni żyć w ubóstwie - może warto poczytać Pismo Święte, poza tym jaki jest sens dbania o dobra doczesne? Czy Pan Jezus lub Apostołowie jeździli luksusowymi limuzynami i prowadzili ogromne interesy? Może nie doczytałem, ale jedyny pojazd jaki znalazłem w Ewangelii (z napędem na cztery ko.. pyta) to był osiołek.
Jeśli ktoś nie chce dawać pieniędzy na Orkiestrę, to niech nie daje - nikt nikogo nie zmusza, ale ja chętnie się podzielę, przez co pomogę również innym - tym, którzy kiedyś skorzystają ze sprzętu jaki zostanie kupiony za zebrane środki.
Oczywiście wszystkim przeciwnikom Orkiestry życzę zdrowia - obyście nie trafili do szpitala, gdzie nie ma sprzętu zakupionego przez Orkiestrę (o ile jeszcze jest taki szpital w Polsce).


Tak mam i już

Data: 8 stycznia 2021, 16:21 @do tak mam i już
I to by się prawie zgadzało !
Po za rajem Monte Calvaria którego już nie ma nie chodzę na występy typu Rodowicz i innych, ale nie interesuje mnie czy będzie Sylwester pod Ratuszem czy nie.
Mam to gdzieś nikomu nie zabieram i nikomu nie daję (czasem wspomogę moich kolegów płacących akcyzę).
Mam rodzinę dzieci każdy z nas ma swój dom .
Martwcie się o siebie o Owsiaka ,o PO, o KOD, o p.Lempart ze swoimi protestami.
Pozdrawiam , życzę zdrowia i dużo pieniążków proszę wrzucać bo w razie mojej potrzeby sprzęt \"Owsiakowy\" może się przydać.

tiruriru

Data: 9 stycznia 2021, 01:19 Artykuł dotyczący akcji zbiórki funduszy na ratowanie zdrowia dzieci, a w komentarzach jak zawsze hejterskie szambo w wykonaniu \"miłujących bliźniego\"- w takim kraju przyszło mi żyć.

nikos

Data: 9 stycznia 2021, 20:55 @do nikos . No właśnie odniosłeś się merytorycznie do stawianych zapytań. Tak jak całe lewactwo,które tak wam zmieliło mózgi ,że gotowi jesteście się im pokłony bić. A oni w \"kuluarach\" dzielą kasę i śmieją się z was ilu to naiwniaków daje się co roku nabierać. Zresztą tak samo politycy. A Owsiak nigdy MERYTORYCZNIE nie odniósł się do stawianych pytań w sprawie rozliczeń tylko wulgarnie wyrażał się ( w jego stylu) o pytających...

zły

Data: 10 stycznia 2021, 12:13 Zawsze moźna zapytać się Owsiaka na konferencji prasowej kiedy pokaźe faktury ze swojej działalności -był nakaz sądowy .Skutek jest zawsze ten sam ,zostaniecie wyniesieni przez jego osiłków jako pijak i oszołom który zakłóca konferencję. Czy ktoś z lewaków zauwaźył Caritas w polsce który zbiera pieniądze cały rok bez pompy o wiele więcej niź Owsiak z minimalnymi kosztami nie kradnąc milionów z tego.

kocjo

Data: 10 stycznia 2021, 13:52 nikos, a jak miał się wyrażać o takich jak ty. Nie wiem jak z lewactwem, ale z tobą jest coraz gorzej. Nie słyszysz, nie widzisz, a przecież Owsiak wielokrotnie mówił o swoich rozliczeniach. Jakoś nie ma postawionych zarzutów, więc albo napisz coś konkretnego, albo zamilcz.

nikos

Data: 11 stycznia 2021, 09:02 kocham prezesa i pis ale owsiak mi smierdzi bo zbiera pieniadze na ludzi co nienawidza bolszewikow i dlatego mnie to irytuje wybaczcie mi