Przydomowe oczyszczalnie ścieków firmy Ekodren – wysoka jakość w przystępnej cenie

Dodano: 19 lipca 2022; Szukasz przydomowej oczyszczalni ścieków? Zależy Ci na tym, by dbać o środowisko, a jednocześnie móc wąchać róże w przydomowym ogródku? A może masz liczną rodzinę i zastanawiasz się, czy znajdziesz odpowiednią oczyszczalnię dla swoich potrzeb? Wysokiej jakości oczyszczalnie ścieków firmy Ekodren są strzałem w dziesiątkę!

Firma Ekodren20 lat doświadczenia w branży oczyszczania ścieków, trwałe i niezawodne produkty oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie to nie wszystko! Ekodren jest polską, rodzinną firmą, która wyznaje wartości uczciwości i szacunku. Już trzecie pokolenie buduje dziedzictwo firmy, zdobywając jeszcze więcej doświadczenia w swojej branży. Dzięki temu, zawsze będziesz zadowolony ze swojej przydomowej oczyszczalni, która będzie nie tylko bezwonna, ekologiczna, ale także pozwoli zaoszczędzić Ci pieniądze.

Wszystkie produkty są testowane zarówno w gospodarstwach domowych, jak i laboratoriach naukowych. O zaufaniu jakim darzą Ekoderm firmy i laboratoria świadczy fakt, że Instytut Technologiczno-Przyrodniczy w Tyliczu prowadzi projekty badawcze z użyciem oczyszczalni ścieków firmy Ekodren.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków


Dzięki szerokiej ofercie firmy, łatwo dobierzesz oczyszczalnię do swoich potrzeb. Dostępne są modele:

- biologiczne,
- tunelowe,
- drenażowe.

Niezależnie od tego czy potrzebujesz oczyszczalni dla 2 czy 28 osób, biologiczną lub drenażową na dobrze przepuszczalny grunt, zawsze znajdziesz coś dla siebie! Planujesz niestandardowy projekt? To też możliwe w Ekodren! Skontaktuj się, aby omówić swoją nowatorską koncepcję!

Oczyszczalnie ścieków tej rodzinnej firmy to także produkty zgodne z najnowszymi rygorystycznymi wymogami nowych przepisów ochrony środowiska, co sprawia, że nie musisz się martwić o kwestie prawne. Z kolei dzięki bezobsługowym oczyszczalniom przydomowym lub modelom nie wymagających zbyt częstego serwisu, będziesz mógł odłożyć pieniądze na wymarzone wakacje i zająć głowę innymi ważniejszymi kwestiami.

Co zapewniają przydomowe oczyszczalnie Ekodren?


Oczyszczalnie ścieków w ofercie są bezwonnym rozwiązaniem, które jest niezwykle energooszczędne. Dostępne są także modele bez potrzeby podłączania do prądu. Gwarancja na wszystkie przydomowe oczyszczalnie ścieków i wysokie bezpieczeństwo to kolejne atuty. Oczyszczalnie przydomowe Ekodren to także:

- aż 5000 instalacji w całej Polsce,
- możliwość montażu i serwisu na terenie całej Polski,
- kompleksowa obsługa i doradztwo,
- urządzenia najlepszych producentów.

Jeśli to dla Ciebie za mało, warto pamiętać, że wszystkie produkty posiadają certyfikat CE nadawany przez światowej klasy laboratoria.

Rodzaje przydomowych oczyszczalni


Podczas gdy biologiczne oczyszczalnie wykorzystują głównie procesy zachodzące w naturze i mogą wykorzystywać nawet kilka komór do efektywnego oczyszczania, tunelowe modele działają w nieco podobny sposób, lecz są idealne do gruntów o słabej przepuszczalności i małej powierzchni działki. Jeśli jednak Twój dom stoi na gruntach wysoko przepuszczalnych, wybierz wysokiej jakości przydomową oczyszczalnię drenażową, którą zamontujesz nawet samodzielnie!

Już dziś zapoznaj się z ofertą oczyszcalni przydomowych, by znaleźć tą idealną dla siebie!