Przyszłościowe zawody w kilkanaście miesięcy. Kursy online w Szkole Partnerskiej Viessmann

Dodano: 15 września 2022; Jaki zawód w przyszłości będzie gwarantował pracę? Dodając do tego z dobrymi zarobkami, dzięki którym można żyć wygodnie? Od kilku lat obserwowany jest powrót do konkretnych zawodów. Brakuje elektryków, pracowników w branży OZE i serwisantów urządzeń chłodniczych. Dziś kursy w każdym z tych kierunków można zrobić online. Taką ofertę ma Szkoła Partnerska Viessmann. Dlaczego warto wybrać właśnie ją?

Szkoła ze wsparciem lidera w branży grzewczej

Szkoła Partnerska Viessmann jako jedyna w Polsce współpracuje z producentem, liderem jeśli chodzi o urządzenia grzewcze, bo kto nie zna tej marki? Dzięki temu słuchacze uczą się zawodu na nowoczesnych urządzeniach, nie na starych typach, z którymi raczej już się nie spotkają. Stykają się z nowoczesną technologią i innowacyjnymi rozwiązaniami. Dodatkowo, bez względu na wybrany kierunek, każdy słuchacz w ramach zajęć dodatkowych ma możliwość nauki montażu i obsługi urządzeń marki Viessmann. Te zajęcia są bezpłatne i zakończone dyplomem - potwierdzeniem umiejętności. Jednym słowem każdy słuchacz zyskuje. Zapisując się na jeden kierunek, słuchacze mają możliwość nabycia dodatkowych umiejętności i zdobycia cennych certyfikatów.

Firma współpracuje z fachowcami, dzięki czemu słuchacze otrzymują realne wsparcie w edukacji. Poznają specyfikę pracy, problemy, sposoby radzenia sobie z nimi oraz mają możliwość czerpania wiedzy od nich. Więcej na temat szkoły znajdziesz pod tym adresem: https://www.viessmann.ovh/o-szkole/. Warto jeszcze wspomnieć, że szkoła kilka razy otrzymała już statuetkę Złotego Instalatora. Jest ona wyrazem uznania dla działalności edukacyjnej szkoły. Często pojawiają się również publikacje na jej temat w prasie branżowej. Wybierając kurs, warto kierować się doświadczeniem szkoły, zapleczem pracowni do praktyk, związkiem z branżą.

Technik chłodnictwa i klimatyzacji- zawód z potencjałem

Wśród popularnych zawodów, obok elektryka i specjalisty OZE, znajduje się również w tym samym rzędzie technik chłodnictwa i klimatyzacji. Przez lata kierunek ten był traktowany po macoszemu przez system edukacji. Dopiero od niedawna można się uczyć fachu w technikum. Inną opcją jest kurs w szkole dla dorosłych. Szczegółowe informacje na temat kursu znajdziesz na stronie: https://www.viessmann.ovh/. Jest to propozycja nauki w trybie zaocznym, z wykładami przez internet. Praktyki odbywają się raz na kilka tygodni w placówkach Szkoły Partnerskiej Viessmann.

W edukację w dobrych szkołach opłaca się zainwestować. Pracodawcy cenią ich dyplomy- zyskujesz atrakcyjne CV i dobry start w branży.