Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Puchary dla TSD-ków z Góry Kalwarii

Dodano: 22 października 2019; 19 października w miejscowości Dębe Wielkie k. Mińska Mazowieckiego trzyosobowa drużyna z klubu sportowego TSD Góra Kalwaria stanęła do rywalizacji w wydarzeniu pod nazwą Otwarty Puchar Polski Taekwondo ITF Super CUP 2019.

Po bardzo emocjonujących i zaciętych pojedynkach zawodnicy z Góry Kalwarii wywalczyli trzy puchary dla naszego miasta odpowiednio w trzech formułach: semi-hogo - kategoria walki przerywanej w ochraniaczach typu hogo (semi contact- kicboxing), układy otwarte kategoria Kadet - układy/kata  dla roczników od 2009 -1992 (powyżej 10 lat), układy otwarte kategoria Młodzik - układy/kata rocznik 2010-2012.

Dwa tytuły Vice-Mistrza Polski Takwondo ITF przypadły dla Stanisława Nowickiego (7 Gup-TSD)  w kategorii Kadet, na co dzień ucznia klasy 4a Szkoły Podstawowej w Baniosze oraz trzecie miejsce dla Igora Piotrowskiego (9 Gup-TSD) w kategorii Młodzik ucznia Szkoły Podstawowej w Kątach. Pomimo jednej pomyłki w ostatniej technice i odjęciu przez sędziów 4 punktów przegrał pojedynek o złoto w kategorii układy otwarte stratą zaledwie jednego punktu. W tej konkurencji zawodnik klubu z Góry Kalwarii pokazał prawdziwy kunszt i był bezkonkurencyjny w stosunku do dużo starszych rywali z pozostałych klubów sztuk walki.  Na pochwałę i uznanie zasługuje również najmłodszy wojownik Igor, który w siedemnastoosobowej drużynie wywalczył zasłużony brąz jednogłośną decyzją sędziów oraz Jagoda Karolewska (9 Gup TSD), która pomimo zaciętych pojedynków uległa rywalkom.

 

Fot. i info Tomasz Nowicki


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!