Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Remont mostu. Na rondzie pojawią się dodatkowe patrole policji

Dodano: 17 maja 2018; Komenda powiatowa podjęła decyzję, że w związku z remontem mostu na Wiśle do naszego miasta zostaną wysłane dodatkowe patrole drogówki.

- Dodatkowe patrole policji pojawią się w godzinach największego szczytu, aby pomóc w upłynnieniu ruchu i rozładowaniu korków - informuje kom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Przypomnijmy, że o skierowanie dodatkowych partoli w celu ręcznego kierowania ruchem i zwiększenia kontroli na drogach lokalnych (którymi pomimo zakazu objeżdżają korek tiry) wystąpił w ubiegłym tygodniu Urząd Miasta i Gminy w Górze Kalwarii.

Mateusz Baj


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (8)

Tomek

Data: 17 maja 2018, 15:16 Właśnie w biały dzień w centrum miasta a raczej Dziury Kalwarii napadli, pobili i okradli człowieka. Co za patologia.

Odwołać komendanta!!!!!

#sprawa dla uwagi. Musimy nagłośnić co się wyprawia w tym folwarku panszczyznianym.

@Tomek

Data: 17 maja 2018, 18:17 Policja, straż miejska pewnie, że mogliby robić więcej. Ktoś jednak tych młodych \"ludzi\" wychował, a może wyhodował np. na pieniążkach z OPS. Nie martwmy się jednak, rośnie jeszcze ciekawsze pokolenie 500+, które już za kilka lat da nam popalić. Bezstresowe, ma tylko prawa, żadnych obowiązków, przekonane o swojej wyższości. Szkoda tylko, że konsekwencje tego chowu ponoszą inni.

Thomas

Data: 17 maja 2018, 20:43 Wstyd odwołac milicje z Góry Kalwarii i Straż Miejską strach na miasto wyjść dilerka na maxa milicja wie ale milczy bo ich opłacają gmina nic nie robi wstyd i żenada

X

Data: 17 maja 2018, 21:43 A teraz taki sucharek. Dlaczego milicja w GK nosi białe pałki? Bo jak widzą bandytów to ją wyciągają i udają niewidomego he he

Kasia

Data: 18 maja 2018, 12:55 No rzeczywiście nie wygląda to wszystko dobrze.Kto by pomyślał że tak będzie. Ja myślałam że jak bandziory z jaguara są zlikwidowani to będzie bezpiecznie bo oni też szukali kwadratowych jaj.A tu proszę...

Ewka

Data: 18 maja 2018, 23:39 Policja? Straż miejska? Po co oni wogule są? nie może inne pytanie : czy wogule są??? Strach na miasto wyjść a dzieci to lepiej wcale nie puszczać. Te cholerne ciężarówki stojące w korku na pasach dla pieszych i trzeba czekać, ze trzy zmiany świateł bo nawet nie widać czy jeszcze zielone czy już czerwone!!! Mogli by czasem wyjść i pokierować ruchem na skrzyżowaniach!!! Ale nie lepiej babci chandlujacej na targu pietruszką mandat wlepić- tak łatwiej. Eh naprawdę to Góra DZIURA!!!!

####

Data: 20 maja 2018, 00:41 \"Uwagę \"zaprosić! Może wtedy nasza władza ocknie się z letargu.....

www.

Data: 20 maja 2018, 14:41 @ Ewka
Weź korepetycje ,oczy bolą czytać.