RipGangSquad przedstawia nowy teledysk

Dodano: 11 marca 2023; Po ośmiu premierach w ubiegłym roku małżeński duet wraz z gośćmi wraca z kolejną dawką świetnych ujęć i prawdziwego hip-hopu.


News will be here

Premiery będą pojawiały się co 2 tygodnie w piątek o godzinie 18.00. Do tej pory na ich kanale można obejrzeć teledyski do utworów: "Nie płacz" feat. Tektyw, Mei, "Nie patrzę za siebie" feat Eve X, Radyo, "Czas ucieka" feat Konik,DMK, Numer Raz, "O.G" feat. Tektyw, "Hegemon" feat Kaczmi, "CZN&J", "Renegat" feat 2$Z Kali, "Karma" feat Cukraz, Młody Łyskacz.W tym roku hiphopowa para powraca z klipem do numeru "Ważne co ja myślę" z gościnnym udziałem pochodzącego z Łodzi, patriotycznego rapera Bastiego i warszawskiego rapera Karata. Utwór opowiada o tym, że warto mieć swoje zdanie, świadomy umysł tym bardziej w dzisiejszych czasach.

Klip w całości został zrealizowany w Górze Kalwarii a pomysłodawcą jest Joanna.

- To było krótko po rozmowie z moją przyjaciółką, której córka zmaga się problemami natury psychologicznej powstałe przez system edukacji. Sama też dobrze pamiętam lata szkoły, liceum. Miałam wrażenie, że niektórzy nauczyciele wcale nie chcą mojego dobra, rozwoju, nie chcą zachęcać czy nauczać a zniszczyć i zgnieść w zarodku. Dziś sama jestem mamą, moje koleżankami są matkami i raczej nie wiele się zmieniło. Tylko psychika dzieci jest słabsza i są mniej odporne. My robimy muzykę aby do tych dzieciaków wyciągnąć dłoń, aby pamiętały jak wiele są warte i jak bardzo ważne nawet jeśli szkoła twierdzi inaczej. Rosnąca liczba samobójstw wśród dzieci jest przykrym dowodem potwierdzającym moje słowa. Ta muzyka jest dla Was!

Rolę zagubionej nastolatki odegrała Julita Łupińska z Pruszkowa i mimo, że był to jej debiut przed kamerą wypadła pięknie, naturalnie i autentycznie.

Realizacja klipu jak i wszystkich poprzednich zajął się HENDRIXmedia.

Zapraszamy do obejrzenia!

(inf. prasowa)
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!