RipGangSquad zaprasza na Punch Piercing - Góra Kalwaria i okolice

Dodano: 30 maja 2023; Informacja prasowa Utwór Zasięg to trzynasty teledysk pochodzący z projektu RipGangSquad.


News will be here

Tym razem gościnnie, na mikrofonie usłyszymy MC3D, pochodzącego ze Stanów rapera, który w czasach świetności tego nurtu w Polsce dołożył mocną cegiełkę do rozwoju polskiej sceny i jak twierdzi wniósł "bouns" w polskie klimaty. Możecie go kojarzyć z takich utworów jak "Rap tętni/bous" Borixona czy Olsen,Fu "Daj mi żyć".

Choć hip-hop to jego naturalne środowisko dziś cały swój czas i energię poświęca na rozwój boxu w Polsce, szczególnie wśród młodych ludzi.

Jak mówi Joanna pomysł na klip początkowy był zupełnie inny - Uwielbiam ten numer od samego początku, tak jak i drugi, który nagraliśmy z Jeffem "Real Talk". (który również wkrótce będzie miał swoją premierę ). Ma swój klimat, jest spokojny a zwrotka Jeffa świetnie go uzupełnia.

Nieraz słysząc utwór od razu mamy wizje jak ma wyglądać klip, nie potrzebna nam burza mózgów czy spotkanie z  ludźmi od marketingu, którzy na przestrzeni dziesięcioleci nie wymyślili jeszcze niczego nowego. Miała być wyprawa na Rysy, piękne widoki, przestrzeń, zasięg ... Jednak taka inicjatywa wymaga dużego nakładu logistycznego, czasowego i finansowego. Postawiliśmy więc na zwiększenie zasięgu drugiej pasji - piercingu. Gałęzi, którą zajmujemy się od 4 lat i która pozwala nam rozwijać się muzycznie.

Czeczen - W hip-hopie zawsze chodzi o to żeby się niosło.Wbrew temu co uważa wielu hipokrytów, że liczy się tak naprawdę treść. Treść się nie liczy ale jest to muzyka, treść ma działać na ludzi więc ta treść musi się nieść jak najdalej. W tych czasach rap musi być czymś napędzany. Piercing to jest moje dodatkowe hobby , które może przynosić zyski, które mogę później inwestować w rap. Robi więc zasięg. Te dwie pasje: rap i piercing  połączyłem w całość. Zależy mi na tym żeby to się rozprzestrzeniało jak najdalej. Nazwa mojej działalności związanej z piercingiem nazywa się "Punch Piercing" czyli celne uderzenie. Tak samo jak celne musi być przekłucie, tak samo w rapie należy uderzać w samo sedno.

Sam utwór jest połączeniem chillu i mocnego przekazu, więc jego forma pomaga przyjemnie wchłaniać ostrą treść ludziom którzy gustują w spokojnych nutkach.

Dziękujemy wszystkim osobom, które pomagały i wzięły udział w realizacji teledysku. Jak zawsze Krzysztofowi Grabarczykowi, HendrixMedia,  Kasi Tomaszewskiej i Adamowi, którzy specjalnie na klip przyjechali z Gdańska, Weronice i Michałowi, Annie Czupryńskiej, Renacie Dobrzańskiej, Oli i Julicie Łupinskiej oraz Jeffowi.  

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia teledysku i zapisu na przekłucie.
 
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (5)

Xd

Data: 30 maja 2023, 18:14 Błagam, przestańcie to promować.

Polak

Data: 30 maja 2023, 19:39 Mogliście dać tłumaczenie dla mieszkańców GURY bo „nie rozumniom o czym śpiewa…”, a w zasadzie mówi Pan raper z U.S.A albo… lepiej nie, bo on nie daje rady zupełnie, wydawało mi się że kaleczyć hip-hop gorzej od Czeczena się nie da, ale myliłem się, wyznaczamy kolejne poziomy absurdu, daję mocne 0/10 i czekam na kolejne wideła.

Glass

Data: 1 czerwca 2023, 11:47 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

0/10

Data: 1 czerwca 2023, 15:20 masakra

Szymon

Data: 6 czerwca 2023, 16:24 Bardzo przyjemny numer