Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Rodzinne Boże Narodzenie w Zakopanem

Dodano: 5 października 2020; Kochamy Święta. Dla wielu z nas, to jedyny okres, bo spotkać się z rodziną, powspominać, posiedzieć wspólnie przy stole, ciesząc się swą bliskością i beztroską. Bardzo często jednak o to rodzinne spotkanie jest ciężko. Mieszkając w różnych częściach kraju – a nierzadko nawet świata – mamy problem by ustalić kto, kogo i kiedy odwiedza. A może wcale się nie odwiedzać? Może...

Wyjechać na Święta w góry!

Pomysł genialny w swej prostocie. Zamiast spędzić połowę Świąt w samochodzie, to jadąc w gości, to wracając, może lepiej znaleźć miejsce wspólne, w którym każdy będzie czuł się dobrze i tam przenieść rodzinne Święta? A czy może być coś lepszego niż góry w zimie? To gwarancja pięknych widoków, niepowtarzalnej atmosfery Tatr, tak kochanych przez chyba wszystkich Polaków. Górski pejzaż, naznaczony szarością wierchów, zielenią świerków, bielą śniegu, od razu wprawia w dobry nastrój. Zachęca do spacerów, do zwiedzania, lepienia bałwana czy rzucania się śnieżkami.

Ale przecież Zakopane atrakcje zimą ma bogate, dosłownie dla każdego. To nie tylko spacery po śniegu i podziwianie mgieł kłębiących się nad Rysami. To także możliwość skorzystania z niedalekich Term, z regenerującymi kąpielami i relaksującymi saunami i łaźniami, które tak lubią kobiety. To szansa wskoczenia na skuter śnieżny, i przemierzania na nim dróg, polan i traktów, co u mężczyzn wywołuje żywsze bicie serca. To jazda po śniegu na pontonach, sankach i kajakach, którą uwielbiają dzieci, szczególnie, że w pozostałych częściach kraju śniegu ostatnio jak na lekarstwo.

I mnogość innych atrakcji, które oferuje Zakopane, ale też organizator Świąt w górach – https://www.krzeptowki.com.pl/.

Domek w górach na Święta

Bo jeśli już faktycznie zdecydować się na taką ofertę, przenieść rodzinne spotkanie w góry, to wypada zrobić to z klasą. Tak, by móc jak najmniej czasu poświęcić na organizację wypoczynku, a jak najwięcej na sam wypoczynek.

Świąteczny tydzień w górach najlepiej i najwygodniej jest więc spędzić w góralskim domu. Odpowiednio dużym, by zapewnić każdemu intymność, ale też miejsce do wspólnego spędzania czasu. Nie chodzi przecież o stłoczenie się na kwaterze, a o możliwość przeżycia razem świątecznego odpoczynku.

Oferta https://www.krzeptowki.com.pl/pakiet/swieta-bozego-narodzenia/ obejmuje wszystko to, co potrzebne wam do uznania wyjazdu za udany. Nie tylko sam nocleg, ale i smaczne posiłki, by w Święta nie musieć stać przy kuchni. Miejsce do zabaw dla dzieci, nie tylko na zewnątrz, ale i w środku. Wypożyczalnię sprzętu, gdy zechcecie wybrać się na sanki, narty czy skutery śnieżne. No i kulig – taki prawdziwy, góralski, przez Dolinę Chochołowską, ze śpiewem, ogniskiem, kapelą rznącą na skrzypkach, hej!

Tradycyjnie urządzone góralskie domki na Święta staną się doskonałą bazą do wypadów, miejscem odpoczynku i pogaduszek. A gdy przyjdzie już dzień Wigilii połamać będziecie mogli się opłatkiem i uczestniczyć w tradycyjnej kolacji spotkać Mikołaja, wspólnie śpiewać kolędy i pastorałki.

Nie musicie być we własnym domu, by święta spędzać z rodziną.