Rodziny m.in. z Góry Kalwarii szukają darczyńców

Dodano: 7 czerwca 2022; Ruszyła akcja Solidarna Paczka, która działa tak jak Szlachetna Paczka tylko teraz dla Ukrainy.

Weekend cudów w ostatni weekend czerwca. Więcej informacji na stronie https://www.facebook.com/szlachetnapaczkagorakalwariaDodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (11)

Dżozef

Data: 7 czerwca 2022, 21:10 Artykuł mało jasny, czy Ci którzy przygarnęli Ukraińców "przelicytowali" ?

Takie pytanie

Data: 8 czerwca 2022, 01:59 Kiedy tam rodaki wyjdzie z krwi ten socjalizm? Czy wy sobie zdajecie sprawę,że głosując na po pis albo rozdając pieniądze podatników będzie jedno wielkie nic a o benzynie poniżej 11 zł będziecie mogli pomarzyć

ŻENIA

Data: 8 czerwca 2022, 10:47 Żałosne biedni ludzie do nas nie przyjechali , rozdajecie wszystko a dostaniecie nic .
1mln kobiet wyjechała a dalej dostają Polski 500+

mieszkaniec

Data: 8 czerwca 2022, 11:16 czy nasze podatki już nie wystarczają? czy po raz kolejny trzeba szukać pieniędzy u zwykłych obywateli? może warto obniżyć wynagrodzenia w spółkach SP i przeznaczyć te pieniądze dla faktycznie potrzebujących?
Gdzie ta walka z cwaniactwem, którą zapowiadał rząd?

łolaboga

Data: 8 czerwca 2022, 15:15 Cóś mi się wydaje że odważni o wielkim sercu będą mieli problemy z gośćmi.

Muminek

Data: 8 czerwca 2022, 21:37 Polacy już niedługo nie będą mieli co do gara włożyć. Chleb z masłem to będzie rarytasek, nie wiem kogo będzie stać na zrobienie takiej paczki.

drożyzna

Data: 9 czerwca 2022, 13:50 ciekawe jak teraz władze będą jeździły po Polsce jak benzyna taka droga? właściwie to nie muszą się o to martwić bo i tak sfinansujemy to my, obywatele, z naszych podatków.
A może zamiast jeździć i obiecywać gruszki na wierzbie, zaoszczędzone na paliwie pieniądze przeznaczyć na pomoc potrzebującym?
Może niech ORLEN coś dorzuci, w końcu wypracował taki zysk jakiego nie było w historii. No cóż w końcu można łupić biednych kierowców i opowiadać o groszowych marżach. Dobrze, że nie dokładają do interesu, bo trzeba by było robić narodową zrzutkę na ratowanie giganta

Uff

Data: 9 czerwca 2022, 20:43 PiS obniżył podatki VAT na żywność, paliwa i inne coś tam jeszcze, ale podniósł cenę paliw i wyszedł na swoje lepiej niż by nic nie robił odnośnie obniżki podatku VAT.

mieszkaniec

Data: 10 czerwca 2022, 11:53 Biedny kierowca to niech się przesiądzie do komunikacji miejskiej jak większość ludzi. Biednego to nie stać na samochód.

Porada

Data: 10 czerwca 2022, 20:00 Jeśli można spytać z jakiej okazji, bo zwykle taka paczka jest na święta.
Jeśli z okazji odpustu w parafii to do proboszcza jeśli z okazji dni Góry Kalwarii do burmiszcza.

antydemokrata

Data: 14 czerwca 2022, 20:52 Apelujcie do ukraińskich oligarchów. Przecież to najbogatsi ludzie w Europie. A nawet słowa z ust Zełeńskiego nie słyszałem nie tylko zprośbą o wstąpieniu do armii przez któregoś z oligarchów ,ale nawet o wsparcie finansowe. A do Europy to nie prośby a żądania wysyła. Niech mu pomoże Wall street, które go wylansowało ,razem z Kołomońskim...