Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Rosną mury nowej hali w Górze Kalwarii (ZDJĘCIA!)

Dodano: 19 sierpnia 2021; Trwa rozbudowa Zespołu Szkół Zawodowych im. Marszałka Franciszka Bielińskiego w Górze Kalwarii. Prace potrwają do czerwca przyszłego roku.

Szkoła powiększy się o nowoczesną halę sportową z zapleczem sanitarnym. Powstanie także łącznik, który scali budynek szkoły z internatem i tym samym wszystkie budynki zostaną połączone w jedną, funkcjonalną całość.

Obecna sala gimnastyczna zostanie rozbudowana i zaadaptowana na warsztaty szkoły budowlanej.

Cały kompleks szkolny zyska też nową elewację w modnych odcieniach szarości. Ponadto w ramach inwestycji powstanie parking na 20 miejsc. Wykonane zostaną także nowe instalacje wewnętrzne (co, wod.-kan. oraz elektryczne).

Będzie to kolejny już etap unowocześniania placówki przy Budowlanych. Wcześniej wybudowane zostało boisko i plac apelowy, wyremontowany był także internat.
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (9)

Wojtek

Data: 19 sierpnia 2021, 10:19 Zdjęcia robione w niedzielę

Ament

Data: 19 sierpnia 2021, 17:59 Najważniejsze jest \"zaplecze sanitarne\" !

Absolwent Budowlanki

Data: 19 sierpnia 2021, 19:18 Prace będą trwały do czerwca 2022. Może i się uda zdążyć. A jaki jest termin oddania do użytku z pełnym wyposażeniem? Czy zakończenie prac jest równoznaczne z oddaniem do użytku? W nowym roku gdzie będą odbywały się lekcje wf przy słabych warunkach pogodowych? Zaplecze sanitarne - proszę rozwinąć temat co obejmuje. Czy hala będzie udostępniana na zawody sportowe po godzinach lekcyjnych? Ile jest miejsc dla kibiców? Oj żeby to nie było tylko tak ładnie medialnie.

Ryszard

Data: 20 sierpnia 2021, 05:58 A nie widać burmistrza ze szpadlem .

Uczen

Data: 20 sierpnia 2021, 19:49 Burmistrz tu nie ma nic do tego. To chyba szkoła i inwestycja starostwa.


zły

Data: 21 sierpnia 2021, 08:42 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Tolek

Data: 21 sierpnia 2021, 15:17 To jest inwestycja •StarostwaPowiatowego•
a nie Gminy Góra Kalwaria.
Ziuta

Data: 22 sierpnia 2021, 06:49 Wybudowali salę gimnastyczną dla szkoły gastronomicznej, kilka razy naprawiali podłogę ,teraz miały odbywać się szczepienia też chyba nie wypaliło.
Za liceum w GK też zbudowali drugą salę kilka razy robili bieżnię 100m i nigdy nie widziałem by młodzież korzystała z obiektu. Nieraz widzę chętnych pograć w piłkę, ale boisko zamknięte na głucho dlatego dzieci przeskakują ogrodzenie.

S_Sz

Data: 22 sierpnia 2021, 20:11 I super. Budul zasługuje na dobrą halę.
Tradycje sportowe w tej szkoły zawsze były na wysokim poziomie.