Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Rózgi dla niesfornych kierowców

Dodano: 6 grudnia 2019; Policjanci z piaseczyńskiej drogówki prowadzili dziś na terenie naszego powiatu działania prędkość. Podczas służby towarzyszył im „Mikołaj”, który kierowcom przypominał o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także wręczał słodkie upominki i rózgi.

Dzisiaj mieszkańcy naszego powiatu, którzy przekraczali dozwoloną prędkość mogli spotkać się z niecodzienną kontrolą drogową. Wszystko za sprawą „Mikołaja”, który towarzyszył policjantom w trakcie prowadzonych działań.

Nadchodzące święta to czas wspólnych, rodzinnych spotkań, ale również okres przedświątecznej gonitwy i zwiększonego ruchu na drogach. Policjanci wspólnie z "Mikołajem" przypominali zatrzymanym do kontroli kierowcom o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zwracali szczególną uwagę na konieczność zapinania pasów bezpieczeństwa, dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze oraz prawidłowe przewożenie dzieci.

Kontrole odbywały się w przyjaznej atmosferze. Niesforni kierowcy otrzymywali dziś od „Mikołaja” rózgi, a kierowcy przestrzegający przepisy ruchu drogowego otrzymymali  słodki poczęstunek w postaci cukierków. Za wsparcie przy organizacji dzisiejszych działań dziękujemy Pani Sołtys sołectwa Uwielniny.
 
(mbl)Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (7)

Ferdek

Data: 6 grudnia 2019, 16:26 Dziecinada,naprawdę z tym Mikołajem to nie na miejscu.

Anoni

Data: 6 grudnia 2019, 16:29 Policja sobie szopki stroi na drodze,a w nocy złodzieje buszują bo żednego policjanta nie uświecisz.

kolega kierownik

Data: 6 grudnia 2019, 16:53 Żadnego pobłażania ,samochody są tanie niech mandaty będą drogie !
Czerwone światło ,a koło młyna co się dzieje ?
Karać i jeszcze raz karać !

jk

Data: 6 grudnia 2019, 17:58 Wspaniała akcja DZIĘKUJEMY !!!!!!

Imo

Data: 6 grudnia 2019, 19:12 Jeszcze chętniej bym omijał policję z yanosikiem, nie przepadam za takimi cyrkami.

xcfghj

Data: 7 grudnia 2019, 06:51 Z ręką na sercu czy ktoś z was dostał mandat za używanie telefonu podczas jazdy ?

LOBBY WARSZAWSKIE

Data: 7 grudnia 2019, 22:36 Policja w akcji ... Kolejna dziecinada a jak Cię napadną ciemną nocą to umorzenie bo oni znają tylko rozkład projekcji rozgrywek piłki nożnej na 2 tyg. w przód ..