Rozwijaj pasję i umiejętności z kursem rysunku na ASP

Dodano: 25 maja 2022; Przygotuj się do egzaminu na Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie i dostań się na tę prestiżową uczelnię. Weź udział w kursie na ASP, który poprowadzi Cię do osiągnięcia wymarzonego celu.

Kurs rysunku na ASP


Chcesz rozwijać swoją pasję i umiejętności i być słuchaczem najlepszej akademii rysunku w Polsce? Masz to na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że odpowiednio przygotujesz się do egzaminu. Najlepiej, gdy zrobisz to na kursie, przygotowanym w oparciu o wymogi tej uczelni.

Przechodząc kurs rysunku do Akademii Sztuk Pięknych w szkole rysunku Sealart, nie tylko poprawisz swój warsztat, ale też przygotujesz swoją teczkę na ASP. Z portfolio, które odpowiada wymaganiom tej prestiżowej uczelni, będzie Ci o wiele łatwiej stać się jej studentem. Ten kurs przygotowawczy to ogromny krok w drodze do sukcesu.

Dostań się do Akademii Sztuk Pięknych


Ten kurs przygotowawczy ASP jest dla Ciebie, jeśli chcesz bez stresu podejść do egzaminów wstępnych, które wprowadzą Cię do tej Uczelni. Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie to prestiżowa uczelnia, która kształci na kierunkach związanych z szeroką pojętą sztuką z zakresu malarstwa, rysunku, architektury, rzeźby, konserwacji i pokrewnych kierunków sztuki. Swoją działalność prowadzi od 1904 roku a organizacja jej struktur przez przeszło wiek, doprowadziła do zastania jedną z najbardziej pożądanych uczelni oferującej studia artystyczne w Polsce. Z tego tytułu wymagania, by się na nią dostać, są wysokie. Jednak masz szansę je spełnić, jeśli odpowiednio się do tego przygotujesz.

Kurs przygotowawczy na ASP


W Sealart proponujemy Ci kurs malarstwa, lekcje rysunku i podniesienie umiejętności. Dopasowujemy poziom zajęć do wymagań tej prestiżowej uczelni. Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w nauczaniu uczymy rysunku na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw potrzebom naszych kursantów. Dajemy Ci możliwość wyboru terminu zajęć, tak byś mógł dopasować je do pozostałych zajęć. Zaufaj naszym wykładowcom, którymi są zawodowi architekci, artyści i pedagodzy. Dzięki ich umiejętnością i doświadczeniu osiągniesz swój upragniony cel.

Przygotowanie teczki na ASP


Szkoła rysunku, jaką prowadzimy to kurs, zawierający program dopasowany do wymagań ASP. Wszystkie zajęcia odbywają się w oparciu o tematy, jakie czekają Cię na egzaminach na tę uczelnię, gdzie nasi słuchacze uzyskują najlepsze wyniki. Co więcej, w czasie zajęć dbamy o przygotowanie teczki, która będzie idealnym portfolio, którym zaprezentujesz swój talent z najlepszej strony. Wejdź na kursnaasp.pl i dowiedz się więcej.