Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Rusza długo wyczekiwany remont drogi w Czersku

Dodano: 7 czerwca 2021; Rozpoczynają się prace przy remoncie drogi 739 na odcinku od sklepu sieci Biedronka do Czerska (ul. Czerska i ul. Warszawska). Trzeba spodziewać się utrudnień.

Zakres prac obejmuje m.in. wzmocnienie konstrukcji jezdni i poboczy, poprawę odwodnienia drogi poprzez wymianę elementów kanalizacji deszczowej oraz naprawę ścieków liniowych i skarpowych. Koszt remontu to  2,1 mln zł.

Wykonawcą jest firma Strabag.

(mat)

 


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (10)

Mini

Data: 7 czerwca 2021, 13:43 Szkoda tylko, że znów nie zrobią kanalizacji... 10 lat temu obiecywali, że przy następnym remoncie zrobią, a tu jak zwykle nic. Pani Sołtys woli się podlizywać nowym mieszkańcom małych uliczek zamiast wnioskować o kanalizację przy głównej ulicy, przy której jest też szkoła (w najbliższym czasie ma być jeszcze rozbudowana!)! Gmina też wszędzie reklamuje się Czerskiem, a na remont drogi trzeba było czekać latami!

rada

Data: 8 czerwca 2021, 08:14 Kilka lat temu drogowcy remontowali tą drogęi teraz znowu miliony pójdą.Kto słyszał źeby dom lub samochód remontować np. po trzech latach ....

Hahahaha

Data: 8 czerwca 2021, 09:48 Widzę,że na tej śmiesznej dróżce to złoty interes

Mini

Data: 9 czerwca 2021, 14:13 Do @rada - jakie kilka lat? Ostatni raz asfalt robili tam jakieś 20 lat temu! A jest to droga wojewódzka prowadząca do tamy na Wiśle, do Zamku i szkoły! Kilka lat temu zrobili, owszem, AŻ 200 METRÓW drogi, które się osunęło przez zapadlisko w ziemi... do zrobienia zostało jeszcze 2 kilometry!

Zając

Data: 9 czerwca 2021, 19:33 Ostatnio jest moda by co roku robić tę samą robotę.
Przecież niedawno był remont, też tak jakoś przed odpustem który to w parafii czerskiej przypada na 06-sierpnia !

mieszkaniec

Data: 10 czerwca 2021, 00:07 W urzędzie ludzi nie myślą bo przy okazji remontu ul.Warszawskiej w Czersku można położyć kanalizację .A nie czekać aż położą nową nawierzchnię ,bo wtedy będzie miała okres gwarancji i trzeba będzie czekać nie wiadomo jak długo.Pani sołtys i radna nawet na radzi nie poruszyła tak ważnego problemu dla mieszkańców .Czy to nie marnowanie funduszy. Co na to Pan burmistrz.

Mini

Data: 10 czerwca 2021, 15:01 Do @Zając - owszem, niedawno był robiony chodnik po jednej stronie ulicy - 400 metrów - z PIENIĘDZY SOŁECKICH. Wtedy też mieszkańcy sami wywalczyli wymianę rur od wody bo, ku zdziwieniu Urzędu Miasta, były jeszcze azbestowe!

Mieszkaniec

Data: 10 czerwca 2021, 15:26 Pani Sołtys i radna dba tylko o nowych mieszkańców

mieszkaniec

Data: 18 czerwca 2021, 05:23 W sprawie kanalizacji w Czersku ul. warszawska jak zawsze gmina jest bezradna . Będą obiecywać przed wyborami że zrobią a po wyborach nic ,bo droga jest nie gminna i jak będzie remontowana za 10 lat to się zrobi. Pani sołtys zajmuje się sprawami ludzi którzy jej przytakują. A ul. Warszawką gdzie mieszkają starsi ludzie to nie obchodzi ją nic.

Miś

Data: 19 czerwca 2021, 05:28 Planowaniu remontu drogi w Czersku wiadomo było od dwóch lat , tylko nie wiedział o tym jak zwykle Urząd miejski oraz rada . To pytam co oni tam robią . Twierdzenie że położenie 300 metrów kanalizacji nie opłaca się układać bo niema kolektora , wina mieszkańców ul. Warszawskiej . Pytam się od czego jest Pani sołtys, jak by miała własną działkę to by o napisani podania pamiętała.