Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Ruszyła budowa ośrodka tenisowo-sportowego

Dodano: 9 maja 2019; Budowa ośrodka sportowego przy zespole basenowym ruszyła pełną parą.

Fundacja Edukcja Sportowa odpowiedzialna za projekt poinformowała na swoim profilu na facebooku o postępie prac. Do tej pory udało się załatwić wszelkie formalności tj. mapy do celów projektowych oraz wnioski o wydanie warunków dla wszystkich mediów. Ponadto przebadano hydranty i wytyczono ogrodzenie. Rozpoczęły się również prace porządkowe na działce.

Przypominamy, że Fundacja Edukacja Sportowa zobowiązała się, że obiekt rozpocznie działalność najpóźniej za dwa lata.

Więcej o projekcie:

https://www.gorakalwaria.net/news-tenisowa-gora-kalwaria-staje-sie-faktem,840.html

Fot. Fundacja Edukcja Sportowa

(kar)

 

 


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (9)

Michał

Data: 9 maja 2019, 12:51 Trzymam kciuki! Cieszę się że w Górze zaczyna się coś dobrego dziać.

CEZAR

Data: 9 maja 2019, 18:09 Edukcja czy Edukacja?

Mateusz

Data: 9 maja 2019, 19:28 SUPER

Trent

Data: 10 maja 2019, 14:22 W końcu idealne wykorzystanie kwartału sportowego. Dopełnienie basenu i terenów sportowych w tym rejonie. Dobrze, że nie pod osiedle, których przybywa w ogromnym tempie.

super

Data: 13 maja 2019, 09:51 kolejny budynek który jest niesamowicie potrzebny w tak rozrywkowym miejscu jak dziura calvaria .. a gdzie miejskie toalety ? a gdzie przetarg na wywoz odpadow wedle dyktanda mieszkancow a nie duzych firm ? pan AS naobiecywal , wyboryl wygral i teraz sobie mozna gadac przez 4 lata :)

Nikoś1

Data: 13 maja 2019, 17:50 Dziury w gminnych drogach załatać a nie luksusy dla wybranych budować. Dla kogo bedzie to użyteczne? Dla przeciętnego Kowalskiego,który wraca po 10-godzinnym dniu pracy zmordowany do domu?Zresztą moim zdaniem mianem bogatej gminy nie są \"pobielane\"fasady budynków tylko zasobność portfeli mieszkańców gminy. To ad vocem opłat za śmieci. Chcą do Europy wejść z dziurawymi I wąskimi drogaming, najlepiej na rowerach typu \"Ukraina \".

do Nikoś

Data: 20 maja 2019, 08:18 Przeczytał Pan artykuł czy jego tytuł? Przecież jasno jest napisane, że ośrodek sportowy buduje prywatna fundacja. Boże widzisz i nie grzmisz. Może zaraz będziesz bił pianę, że przeciętny Kowalski domu nie może postawić bo ważniejsze dziury. Co ma piernik do wiatraka?

Do Nikoś

Data: 22 maja 2019, 13:58 Trzeba się cieszyć że powstają tak wspaniale inwestycje , Góra Kalwaria jest pięknym miejscem jeszcze jest dużo do zrobienia , po co to narzekanie , zrób coś dobrego dla miasta , żeby było lepiej

SZWEJK

Data: 23 maja 2019, 07:23 Parafrazując klasyka \" Góra Kalwaria to cudowne miejsce tylko ludzie.......\"