Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Ruszyły egzaminy na kartę rowerową

Dodano: 10 czerwca 2021; W Szkole Podstawowej numer 1 w Górze Kalwarii zainaugurowano tegoroczne egzaminy na karty rowerowe dla uczniów z powiatu piaseczyńskiego.

Jak czytamy na stronie in ternetowej KPP w Piasecznie, pierwszy egzamin odbył się pod czujnym okiem naczelnika wydziału ruchu drogowego z Piaseczna asp. Leszka Barkowskiego, a co najważniejsze wszystkie dzieciaki zdały go celująco.

Egzamin praktyczny poprzedzony był egzaminem teoretycznym, który odbył się kilka dni wcześniej. 30 uczniów z klas czwartych i piątych, z przejęciem i uwagą pokonywało niełatwy test sprawnej jazdy po torze Miasteczka Ruchu Drogowego. Za którego przygotowanie i współpracę dziękujemy funkcjonariuszom Straży Miejskiej z Piaseczna. A sam egzamin odbył się pod nadzorem naczelnika wydziału ruchu drogowego aspiranta Leszka Barkowskiego oraz  aspirant Aleksandry Błaszczyk.

(Jarosław Sawicki, kar)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (4)

mieszkaniec

Data: 10 czerwca 2021, 12:32 Żaden egzamin ,żadna karta rowerowa nie zastąpi rozumu !
Przed przejściem z sygnalizacją świetlą koło młyna ustawiło się troje dzieci na rowerach, w niedzielę na światło czeka się nieco dłużej. Dla dwóch\" kolarzy\" było za długo i przejechali po pasach mimo czerwonego światła. Jeden został ,miał słuszną pretensję dla kolegów że nie poczekali na zmianę światła ! Było to w ostatnią niedzielę.

Jurek O.

Data: 11 czerwca 2021, 08:55 Super. Rupta co chceta!!!

zły

Data: 12 czerwca 2021, 08:11 Tak naprawdę to ilu rowerzystów schodzi z roweru na przejściu dla pieszych 10 % a ilu jedzie pod prąd koło Edenu czy szpitalną ,nawet to robią często ,,zawodowcy\'\'z waszafki ...

cycek

Data: 12 czerwca 2021, 08:49 Pokażcie mi w mieście ścieżkę rowerową !