Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Sadownicy blokują rondo w Górze Kalwarii

Dodano: 10 marca 2019; W niedzielny wieczór sadownicy z AGROUnii zorganizowali protest na rondzie w Górze Kalwarii. Przechodzą przez przejścia dla pieszych i blokują ruch. Policja stara się przerywać protest, aby pozwolić na przejazd samochodom.

Przypomnijmy, iż w czwartek, również na rondzie sadownicy z AGROUnii w ramach protestu wysypali jabłka, powodując duże utrudnienia w ruchu.

(mat)

Zdjęcie nadesłane przez Czytelniczkę


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (22)

Monika

Data: 10 marca 2019, 21:13 Szkoda słów ja wszystko rozumiem ale w gorze ? Ludzie kochani dajcie żyć nie dość ze w gorze każdy ma was w d..... to jeszcze życie utrudniacie do stolicy to można coś ponegocjować a nie w gorze szkoda waszych i naszych nerwów

A

Data: 10 marca 2019, 21:14 Czy wie ktoś do której to potrwa!


Iwona

Data: 10 marca 2019, 21:17 Jak długo maja zamiar protestować? To jedyna droga do pracy.

Pro

Data: 10 marca 2019, 21:37 Bardzo dobrze. Jest to bardzo dobry ruch ze strony protestujących. Góra Kalwaria jest zbiegiem dwóch głównych tras, drogi krajowej 50 i 79, po przez zablokowanie skrzyżowania tych dróg, sadownicy zwracają większą ilość ludzi na ich problemy. Prędzej czy później rząd będzie musiał zareagować.

Ferdynand kiepski

Data: 10 marca 2019, 22:13 Polycja w Górze Kalwarii to widzę,że nawet ich nie umie zgarnąć do szczekaczki z drogi. Niech s...ją z tymi jabłkami. Kiedy zostaną ukarani za swoje występki???

Koko

Data: 10 marca 2019, 22:30 Bimber w domu się skończył i wieś do miasta wyjechała

rexrex

Data: 10 marca 2019, 22:44 Już nawet komuna w marcu zaprzestawała importu pomidorow z Bułgarii. To co robi PIS , nic nie robi . Jedzenie jest w sklepach bo korporacje przywożą i wszystko. Temat numer jeden ppodatek na wodę od deszczu dla rolnictwa .Reszta to polityka sukcesu i homo sekcesu .

wyborca

Data: 10 marca 2019, 23:06 Zły adres! Trzeba było na ulicy Nowogrodzkiej wysypać! My tu w Górze Kalwarii nic Wam nie pomożemy. I w powiecie i w gminie wygrało PO więc władza się ucieszy, że nas zasypiecie! Ano mamy rezultaty polityki zagranicznej Jarosława Wszechmocnego. Odcięci od rynków wschodnich, a za chwilę i z Unii Europejskiej nas wyprowadzą. I skończą się dopłaty! No ale za to przed LGBT nas ochronią, bo to jest teraz nowy wróg. Jak za Stalina - wróg narodu musi być! Pozdrawiam rolników i życzę godnego zarobku za ciężką pracę, a nam mieszczuchom tych tanich jabłek, bo my za nie płacimy od 2 do 3 PLN

Mieszkaniec

Data: 11 marca 2019, 05:45 Wielcy poszkodowani Rolnicy,powinno się was rozgonić palami,na wszystko zniżki do wszystkiego dopłaty o wszystko płacz,myślą ze blokada w Gorze zmieni ich byt,chcieli by dostać miliony rekompensat,bo są tacy biedni,a prawie wszyscy maja ogromne domy wielkości bloku,tacy są biedni i poszkodowani nie maja co do garnka włożyć,jak tak zle to do normalnej pracy trzeba iść na etat za 2 tys zł i wtedy zobaczymy czy będziecie jeździć takimi autami bambry

Ewa

Data: 11 marca 2019, 06:21 A dobrze A dobrze!!!!!! Nie od dziś wiadomo że mieszczuchy nigdy nie lubiły polskiej wsi i ludzi tam mieszkających stąd tyle jadu w niektórych artykułach.....agroterrorysci itp ten mi się najbardziej podoba hehe. Oby więcej takich blokad!!!!! Ten problem dotknie i was wszystkich już niedługo ,niedlugo.....zobaczymy wtedy.Pisiory zniszczą wszystkich po kolei.

Wesola

Data: 11 marca 2019, 07:59 Sadownicy!!! W reszcie się mobilizujecie!!!!! Lepiej późno niż wcale . Zasypcie Kaczora tymi jabłkami...Oni wszytsko chcą zniszczyć, polskie rolnictwo , oddać polską wodę obcym kapitałom.... ludzie obudźcie się!!!

do mieszkaniec

Data: 11 marca 2019, 11:57 Plujesz jadem na kilometr !!!!! zawijaj rękawy i do roboty w polu!!!! i własnie mamy taka politykę PIS ktora robi wszystko zeby skłócic miasto ze wsią tylko ze to miasto dzięki rolnikom ma co do gara włozyc

towarzysze

Data: 11 marca 2019, 13:11 spokojnie! nasza czerwona partia wie co dla was najlepsze! tylko nie strajkujcie i pracujcie na podatki, ku chwale ojczyzny! PS: teraz glosujcie na PO za 4 lata zmiana na PiS wedle partyjnej instrukcji.. no to tyle. CZUWAJ!

Joa

Data: 11 marca 2019, 15:17 Robicie strajki na rondzie w Górze-wszystko fajnie, ale Ty samym przysparzacie kłopotów okolicznym wsiom, bo przecież jak ktoś nie mógł jechać do ronda to pojechał objazdami przez wioski, setki samochodów które rozwalaja nasze wiejskie drogi !!

SKY

Data: 11 marca 2019, 15:52 Jak my blokowaliśmy rondo by wpłynąć na budowę obwodnicy byliśmy THE BEST, inni którzy tym samym sposobem chcą walczyć o swoje są BEEE....

zły

Data: 11 marca 2019, 21:31 @SKY niestety pół wieku komuny zrobiło spustoszenie w niektórych mózgach, najlepiej pałować chamów i zesłać na sybir, albo do kopalni, jak śmią się upominać o coś ,mogą iść pracować do marketu. Co innego jak wyjdą pielęgniarki, nauczyciele, tym trzeba natychmiast zasilić.

SKY

Data: 12 marca 2019, 11:21 @ zły-- ja bardziej winię te trzydzieści lat pseudo-kapitalizmu , gdzie znieczulica, oportunizm , hipokryzja ,chęć \"dorównania sąsiadowi \" mają ogromny wpływ na niektórych osobników.

hobbsta

Data: 12 marca 2019, 21:13 Ta blokada ronda to porażka. Dziś jabłko przemysłowe po 30 groszy - skupy puste. Na jesieni jabłka przemysłowe były po 8 groszy. Na skupach były kolejki, zapisy i awanturujący sie miedzy sobą chłopi -który był pierwszy. Gdzie była wtedy AGRO UNIA.

Do hobbsta

Data: 13 marca 2019, 06:30 Jesteś źle doinformowany. Na skupach owszem może i dzikich kolejek nie ma bo to nie sezon przemysłu ale ludzie sypią na potęgę jabłka z kontroli ponieważ sytuacja finansowa ich do tego zmusza. Zaraz zaczyna się czas pryskania sadów A to kosztuje niestety......

Ferdek

Data: 14 marca 2019, 11:54 Bardzo dobrze,niech blokują tą dziurę kalwarie,miasteczko tranzytowe dla WGR i WOT ,korkują codziennie ta dziurę,rano i wieczorem,i dobrze jest?a może taki rolnik powinien zacząć strajkować,jak różnej maści grupy zawodowe,i nie wychodzić do pracy w polu?

Rozbawiony

Data: 16 marca 2019, 13:50 Na stronie komendy stołecznej policji opublikowano zdjecia \"bandytów, przestępców itp\" którzy dokonali zamachu terrorystycznego na
Placu Zawiszy wysypujac jabłka, rzucając martwą świnie i odpalajac race!!!!! Wszem i wobec oznajmiam że do zamachu przyznało się Państwo Islamskie tzw ISIS .Pozdrawiam

Ktos

Data: 22 kwietnia 2019, 18:01 https://agronews.com.pl/artykul/dobre-wiadomosci-na-trudny-sezon-sadowniczy/