Siłownia na basenie już po remoncie!

Dodano: 2 lutego 2024; GoraKalwaria.net W piątek otwarta zostanie nowa siłownia na terenie krytej pływalni w Górze Kalwarii.


News will be here

"Mamy bardzo estetyczne wnętrze, dwie piękne łazienki, salkę fitness i znaczną część nowego sprzętu. Wszystkie urządzania przeszły serwis i konserwację i są gotowe do Waszej dyspozycji. Jeszcze czeka nas dostawa nowych szafek oraz tego, na co najbardziej oczekiwaliście... Bramy crossfit" - czytamy na facebookowym profilu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii.

Siłownia będzie dostępna w piątek od godziny 16.00. Od jutra w godzinach otwarcia basenu.
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (8)

Bóbr

Data: 4 lutego 2024, 22:11 Żenada podłoga po kilku dniach wygląda jak po 10 latach. A projektant nigdy chyba nie był na siłowni bo sprzęt tak poustawiany. Hantle zakurzone po robocie nawet szmatą nikt nie przejechał. W łazience nie praktyczny zlew, brak piłeczki pod prysznicem.

Czekam

Data: 6 lutego 2024, 09:12 Czekam na marudów, a nie już jeden się pojawił

nsz

Data: 7 lutego 2024, 13:54 Sprawdziłem naszą jedyną górską siłownię. W porównaniu z garażowymi siłowniami to oczywiście jest lepiej i ten kto chce to poćwiczy. Natomiast w porównaniu do choćby byłej siłowni na Mariankach to miejsca mało, a sprzęt amatorski.
Co można poprawić:
- obok każdego urządzenia powiesić instrukcję jak ćwiczyć i jakie partie mięśni się trenuje na danym urządzeniu,
- opisać ciężary na wyciągach,
- teraz już za późno, ale prysznice powinny być zamienione z wc.
Tak naprawdę to szatnię trzeba było przenieść i jej kosztem powiększyć siłownię. Byłoby miejsce na dodatkowe sprzęty.

Do : Czekam

Data: 8 lutego 2024, 08:13 Niestety, w naszej Gminie dość sporo frustratów się udziela, wszystko wie lepiej i na wszystko narzeka. Jest to prawdziwy dramat naszej okolicy.

Teresa L.

Data: 8 lutego 2024, 10:12 Do Czekam.
Prawdziwym dramatem nie jest narzekanie tylko brak rzetelnych działań.
Przyjdź na basen - po ,,remoncie'' 09/10 nawet nie posprzątano farba ze ścian odpada, zacieki na sufitach, syf w kratkach wentylacyjnych, basen rekreacyjny zamknięty, jacuzzi nieczynne, zjeżdżalnia nieczynna. Jak tu nie narzekać?

re Do: Czekam

Data: 8 lutego 2024, 17:36 Uzasadnij proszę plusy i minusy przeniesienie siłowni. Jak jesteś w stanie to przedstaw koszty inwestycji, a jak nie to krótko: czy było warto? Odpowiedź na pytanie czy: miejsce posilania się wymagało likwidacji i czy w gminie Góra Kalwaria sala do ćwiczeń fitness & siłownia ma się opierać na "siłowni" na basenie? Szkoda że "ludzie u władzy" wiedzą najlepiej a "ekspertów" dobierają do tezy którą chcą udowodnić.

Daro

Data: 10 lutego 2024, 07:25 Zgadzam się z Teresą . Nie znacie się Monia z Arkiem odwalili kawał ......... roboty, a basen dalej zamknięty bo syf w wodzie

Janek

Data: 17 lutego 2024, 23:51 Spodziewałem się więcej nowego sprzętu .
We wnęce gdzie znajduje się ławka do ćwiczenia klatki piersiowej i barków oraz gdzie znajduje się półka z hantlami za mało światła w porze wieczornej. Poza tym może być.