Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Śmiertelny wypadek. Droga nr 79 całkowicie zablokowana

Dodano: 23 sierpnia 2021; Do śmiertelnego wypadku doszło w Pilawie na skrzyżowaniu krajowej 79 z drogą prowadzącą w kierunku Zalesia Górnego - informuje portal piasecznonews.pl.

Doszło tam do zderzenia dwóch aut, którymi podróżowały łącznie trzy osoby. Strażacy próbowali reanimować jedną z poszkodowanych osób, ale niestety bez rezultatu.

Droga w tej chwili jest całkowicie zablokowana.
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (4)

Mieszkaniec

Data: 23 sierpnia 2021, 18:27 Niestety to już kolejna ofiara na tej drodze. Kiedy rządzący w końcu się obudzą i zaczną myśleć o bezpieczeństwie szarych obywateli? Ale lepiej budować plut na granicy polsko-białoruskiej niż poprawić bezpieczeństwo na DK79. Ale w końcu żyjemy w państwie prawa i sprawiedliwości więc nie ma się czemu dziwić..

Świadek

Data: 23 sierpnia 2021, 18:29 Nie było żadnej reanimacji. Zgon na miejscu przed przybyciem służb.

Mieszkaniec Czerska

Data: 24 sierpnia 2021, 09:55 Odnośnie uwag komentatora. Wg GDDKiA rozbudowę/modernizację DK79 Piaseczno-Góra Kalwaria wstrzymano po skutecznym sądowym zablokowaniu prac drogowych przez dwóch niezadowolonych właścicieli nieruchomości. Spór sądowy trwał tak długo, że przeterminowały się pozwolenia na budowę i całą procedurę prawną trzeba zaczynać od nowa. Ostatnio znowu przełożono na później rozbudowę DK79, bo firmy budowlane przerzucono na dokończenie S7 na północ od Warszawy. Co do ochrony granic to musimy chronić granice przed nielegalnym przekraczaniem osób o nieznanej tożsamości, nieznanych zamiarach, przybywających do Europy głównie by żyć z zasiłków socjalnych na koszt podatnika lub z nielegalnej działalności np. handlu narkotykami. Kilkanaście lat temu rodzice chcieli zatrudnić do rwania czereśni w sadzie Czeczenów z ośrodka dla uchodźców w Lininie na takich samych warunkach jak Polaków. Odpowiedzieli, że nie przyjechali tu po to by pracować. Nielegalni imigranci próbujący dostać się do UE najczęściej nie mają odpowiedniego wykształcenia, kwalifikacji i chęci by legalnie pracować i najczęściej nie uciekają przed wojną tylko po to by poprawić sobie warunki socjalne i ekonomiczne życia.

Nick

Data: 24 sierpnia 2021, 16:49 Ile to wypadków było już na tamtych światłach, w Solcu świateł nie ma i też często wypadki... Zapewne wymuszenie.