Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Spacery z Nordic Walking w Górze Kalwarii

Dodano: 25 maja 2021; Stowarzyszenie “SZTAB ZĄBKI”, wspólnie z Urzędem Miasta I Gminy Góra Kalwaria, zaprasza na bezpłatne zajęcia z Nordic Walking. Pierwszy spacer już 5 czerwca.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnych spacerów z kijkami po Górze Kalwarii i okolicach. Zajęcia będą odbywać się regularnie, w weekendy. Program realizowany jest przez Stowarzyszenie „SZTAB ZĄBKI”, przy współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Góra Kalwaria.

Zajęcia skierowane są do mieszkańców Góry Kalwarii w różnym wieku, płci i sprawności fizycznej, do dzieci i młodzieży jak i seniorów, czyli dla wszystkich, którzy poszukują alternatywy dla aktywnego spędzania wolnego czasu.

Zapewniamy sprzęt (kije – po 10 par na grupę) i dobrą zabawę w miłej atmosferze. Zajęcia prowadzi wykwalifikowany i doświadczony instruktor, która zapozna wszystkich z zasadami tej aktywności fizycznej oraz będzie doskonalić ich umiejętności.

Zajęcia będą odbywać się w grupach po 10 osób, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Czas trwania jednego spotkania to około 2-3 godziny. Spacery zaczynamy na skarpie przy zbiegu ulic Sajny i Wiślanej (w przypadku dużej liczby chętnych istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych zajęć z możliwością innych tras). Instruktor pomoże odpowiednio dobrać kije, przeprowadzi rozgrzewkę, aby następnie udać się na docelowy spacer.

Daty poszczególnych spotkań oraz możliwość rezerwacji kijków i miejsc dostępne są na stronie www.sztabzabki.pl/nordicwalking, w wydarzeniu na Facebooku Stowarzyszenia oraz pod numerem telefonu 577775420.

(inf. prasowa)
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!