Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Sportowe ferie z OSIR-em można zaliczyć do udanych!

Dodano: 14 lutego 2019; Blisko 8000 osób skorzystało z programu, który przygotował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii na ferie zimowe.

Z danych OSIR-u wynika, że Zespół Basenowy w Górze Kalwarii odwiedziło prawie 3000 dzieci i młodzieży. Pływacy przyjężdżali w grupach zorganizowanych lub indywidualnie. Byli to głównie mieszkańcy gminy Góra Kalwaria, a także sąsiednych gmin.

Kalwaryjskie lodowisko w okresie feryjnym gościło prawie 4000 osób, z czego ponad 2500 to dzieci i młodzież. OSIR kilkukrotnie zorganizował bezpłatną naukę jazdy na łyżwach z której pod okiem instruktora skorzystało ponad 300 osób.

Na sali sportowej odbyły się turnieje piłkarskie, koszykarskie, piłki ręcznej oraz  siatkarskie. Uczestniczyło w nich w sumie 120 dzieci.

Ponadto w szkołach odbywały się zajęcia sportowo-rekreacyjne prowadzone przez nauczycieli. Były to zarówno treningi, jak i mini-turnieje, a także różnego rodzaju formy aktywności ruchowej i manualnej . W sumie wzięło w nich udział prawie 1000 dzieci.Fot. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii

(kar)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

Nadolny

Data: 15 lutego 2019, 17:06 Chyba żartujecie