Spotkanie z reżyserem Pawłem Maśloną w DKF Kinocentrycy

Dodano: 9 maja 2024; Informacja prasowa Miłośnicy kina mają wyjątkową okazję do spotkania z reżyserem Pawłem Maśloną podczas nadchodzącego seansu filmowego w Górze Kalwarii. Spotkanie odbędzie się w piątek, 10 maja, o godzinie 19.00 w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego Kinocentrycy.


News will be here

Podczas tego wydarzenia, poprowadzonego przez znanego krytyka filmowego Błażeja Hrapkowicza, publiczność będzie miała szansę obejrzeć najnowsze dzieło reżysera - film pt. „Kos”. Obraz opowiada o powrocie do kraju generała Tadeusza „Kos” Kościuszko wiosną 1794 roku, który planuje powstanie przeciwko Rosjanom. Wraz z towarzyszącym mu Domingo, bohaterowie przemierzają polskie ziemie w poszukiwaniu wsparcia dla swojej sprawy.

Film z Jacekiem Braciakiem w roli głównej i Jasonem Mitchellem jako Domingo, oferuje głębokie spojrzenie na jedno z najważniejszych wydarzeń w historii Polski.Bilety na seans można nabyć w kasie przed seansem lub online na stronie biletyna.pl.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kinomanów oraz entuzjastów historii do uczestnictwa w tym niezwykłym wieczorze filmowym i dyskusji.

10 maja, piątek, godz. 19.00
Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, Białka 9,
Bilety 15 zł
Do zobaczenia w kinie!

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!