Srebrne Grand Prix 2022 Stanisława Nowickiego

Dodano: 16 stycznia 2022; Srebro w Grand Prix w Kickboxingu PZKB 2022 i bardzo dobry występ Stanisława Nowickiego z kalwaryjskiego fight klubu Centrum TSD.

Pierwszy występ w nowej i najcięższej kategorii kickboxingu - Kadet Starszy 12-14 lat (open)+69 kg Point Fighting po prawie 3 miesięcznej przerwie w rozgrywkach Point F.

Finał przegrany tylko trzema punktami w ostatnich 15 sekundach drugiej rundy (9 do 12) z zawodnikiem bełchatowskiego klubu Knock Out Team ale jak na prawdziwego kalwaryjskiego fightera przystało z pazurem i walecznością do samego końca.

Nasz drugi zawodnik Igor Piotrowski po raz pierwszy wystąpił w formule PF PZKB niestety przegrywając obydwie walki w dwóch kategoriach wagowych. Pomimo przegranej w początkowej fazie rozgrywek zdobył cenne doświadczenie walcząc ze świetnymi zawodnikami kickboxingu.

W wydarzeniu wzięło udział 41 klubów z całej Polski, z których zarejestrowano 526 zgłoszeń. Jak na tą rangę wydarzenia jest to najwyższy wynik w całej historii jednodniowego Grand Prix w Mińsku Mazowieckim.

(inf. prasowa)

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

Centrum TSD

Data: 16 stycznia 2022, 17:18 Zapraszamy do obejrzenia relacji z finału PF.
Nie sposób odmówić zaciętości pojedynku obydwóm fighterom. Walka do samego końca jak przystało na prawdziwych wojowników.

https://www.youtube.com/watch?v=4mbaYQCwm4A&t=1s