Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Stand-up zawita do Góry Kalwarii

Dodano: 18 maja 2021; Już 12 czerwca, jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na scenie polskiego stand-upu - Magda Kubicka pojawi się w Górze Kalwarii.

Przedstawi ona swój najnowszy program: „Każdy ma swoje Wejherowo”.  Występ rozpocznie się o godzinie 17 w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii, przy ul. Por. Jana Białka 9, jest on przeznaczony dla osób pełnoletnich. Bilety w cenie 40 zł można zakupić między innymi na stronie www.kupbilecik.pl.

Magda Kubicka jest to młoda i pełna energii artystka sceniczna, z niecodziennym poczuciem humoru.  W swoich występach epatuje widzów licznymi wulgaryzmami i kontrowersjami, które podczas występu wcale nie rażą, a jedynie podkreślają w zabawny sposób wydźwięk spektaklu.  Kubicka nie boi się krytyki, porusza tematy tabu, bawiąc przy tym do łez publiczność.

Miłość Kubickiej do stand-upu zaczęła się raczej niepozornie – oglądała innych artystów na żywo w Internecie – myśl, a zarazem wizja rozpoczęcia kariery solo na scenie, zaiskrzyła w niej po zobaczeniu występu Kasi Piaseckiej. Wcześniej szukała swojej drogi – próbowała swoich sił w teatrze, kabarecie studenckim, czy improwizacji. Jednak to stand-up stał się jej najbliższy.  Doświadczenie, którego nabrała podczas swoich pierwszych występów, które jak podkreśla w jednym z wywiadów były „raz lepsze, raz gorsze”, pomogło jej zrozumieć sens sztuki stand-upu i nakierować jej działania ku udoskonalaniu swoich programów.

Magda Kubicka jest m.in. zwyciężczynią największego w Polsce festiwalu komediowego SZPAK 2019, finalistką festiwalu PAKI 2018 oraz FAMY, a w 2020 roku, jej występ „Love Me Tinder” był 1 z 10 najlepiej ocenianych stand-upów na YouTube.

(wt)

Fot. facebook.com/MagdaKubickaStandUp
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (7)

ciekawy

Data: 18 maja 2021, 19:56 A ja mam takie pytanie czy w mieście jest jeszcze kino ?
Niedawno (czas tak szybko płynie) było głośno o cyfryzacji kina : działa czy nie ?

Robert

Data: 19 maja 2021, 15:54 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

??

Data: 19 maja 2021, 22:54 i co jeszcze.... zaspokoi ważne potrzeby większości mieszkańców??
Głębokich wrażeń uczestnikom!

Stop agresji na drodze

Data: 20 maja 2021, 15:30 40 PLN-ów za słuchanie wulgaryzmów.
To akurat dla lokalnej gawiedzi pasująca rozrywka.


...

Data: 21 maja 2021, 11:50 Szkoda, że po ponad roku \"niewielerobienia\" Ośrodek Kultury wychodzi od razu komercyjną i to średnich lotów popkulturową ofertą.

Marcin

Data: 23 maja 2021, 16:49 Rozumiem, że Ośrodek Kultury musi nadrobić straty finansowe, żeby starczyło na premie końcoworoczne, ale może warto wyjść z dobrą oferta zajęć i zatrudnić dobrych instruktorów.


www

Data: 29 maja 2021, 16:47 Wulgaryzmy to akurat domena jednego z kluczowych pracowników Ośrodka, więc wszystko się zgadza.