Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Starostwo Powiatowe: nowy sposób przyjmownia wniosków paszportowych

Dodano: 10 czerwca 2021; Starostwo Powiatowe w Piasecznie, żeby zwiększyć komfort mieszkańców zmienia sposób przyjmowania wniosków paszportowych i wydawania paszportów.

W związku z dużym obłożeniem punktu paszportowego w Starostwie Powiatowym w Piasecznie, w trosce o komfort i bezpieczeństwo informujemy, że przyjmowanie wniosków paszportowych i wydawanie paszportów od poniedziałku 14 czerwca będzie się odbywać wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji wizyty poprzez stronę: rezerwacja.piaseczno.pl

(Informacja prasowa)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (4)

Krzysztof

Data: 10 czerwca 2021, 16:29 Ulżę Wam tej ciężkiej pracy i dobrowolnie oświadczam ,że nie zamierzam ubiegać się o paszport !
Mam Paszport Polsatu nadal ważny.

rada

Data: 12 czerwca 2021, 08:56 Jasne - jeden petent na pół godziny i mają duźo czasu na kawusię czy trzecie śniadanko , a źe oczekiwanie na wizytę w urzędzie wydłuźy się ? kogo to interesuje ??...

maniek gk

Data: 12 czerwca 2021, 14:40 jak będzie taki sam burd,,,,, jak w wydziale komunikacji to żegnaj pamelo

Jaś

Data: 15 czerwca 2021, 08:54 O szykujemy kolejne etaciki , juz i tak trzymają tam zawodników którzy powinni przejść na emeryturę, najwyzszy czas wysłać info wyżej bo zdaje się że w administracji tacy ludzie juz nie powinni pracować .