Startuje Kino Letnie przy Wieży w Górze Kalwarii

Dodano: 17 sierpnia 2023; Informacja prasowa / Fot. Monika Zacharkiewicz Po raz kolejny powracamy z wakacyjnym kinem plenerowym w Górze Kalwarii. Przygotujcie się na dwa niezapomniane wieczory w uroczym kinie przy wieży strażackiej za remizą przy ul. ks. Sajny 14. Będą czekały na Was niepowtarzalna atmosfera, leżaki a przede wszystkim dobre kino, lekkie i zabawne, jak na wakacyjny wieczór przystało.


News will be here

18.08 zapraszamy na film „A oni dalej grzeszą, dobry Boże”, czyli trzecią część popularnej francuskiej komedii reżyserowanej przez Philippe’a de Chauverona. W rolach głównych m.in. Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan czy Medi Sadoun.

40-sta rocznica ślubu to dobry powód do świętowania. Córka państwa Verneuil postanawia zorganizować rodzicom niespodziankę i zaprosić całą rodzinę. A mówiąc całą rodzinę, chodzi o naprawdę CAŁĄ rodzinę. Wszyscy już wiemy, że będą z tego problemy i zszargane nerwy. W końcu ile może wytrzymać ojciec żyjąc z pełnym zestawem zięciów?

W kolejny piątek, 25.08 w naszym letnim kinie wprawimy Was w dobre humory komedią przygodową, w reżyserii Kena Scotta – „Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie”.

Młody i przystojny fakir Aja opuszcza swój rodzinny kraj i wyrusza do Paryża, aby znaleźć swojego ojca. Niespodziewanie trafia do sklepu meblowego, gdzie poznaje Marie. Na drodze ich miłości stają jednak niespodziewane okoliczności, a dokładniej to, że Aja… utknął w szafie i wyruszył w szaloną podróż po Europie. Czy poradzi sobie z wyzwaniami rzucanymi przez los i powróci do Paryża?

To kolorowa, pełna nie tylko energii i emocji, ale też mądrości komedia, w której zakochają się wszyscy amatorzy filmowych baśni. Jest w niej magia i tak olbrzymia dawka pozytywnej energii, że po wyjściu z kina poczujecie się lżejsi, szczęśliwsi, a na świat, ludzi i swoją przyszłość spojrzycie przez różowe okulary.”

Wstęp na oba seanse jest bezpłatny, jednak liczba leżaków ograniczona.

Wieczór umili Wam obecność food trucka Zakręcony ziemniak, który otworzy swoje okienko już na godzinę przed seansem.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/657368125969267/

Zapraszamy serdecznie!

Organizatorem Kina Letniego jest Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

Miejsce: Wieża strażacka za remizą przy ul. ks. Sajny 14, Góra Kalwaria
Godzina: 20.00
18.08 - film „A oni dalej grzeszą, dobry Boże"
25.08 – film „Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie”

Seanse są BEZPŁATNE
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!