Startuje strzelnica na stadionie w Górze Kalwarii
Dodano: 3 lipca 2025; GoraKalwaria.net Od piątku 4 lipca na stadionie miejskim przy ul. Wojska Polskiego 44 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii uruchamia nową atrakcję sportową – strzelnicę w kontenerze.
Będzie można strzelać zarówno przy użyciu broni ostrej, jak i laserowej. "Wyposażenie robi wrażenie. Miałem przyjemność je przetestować" - podkreślił w mediach społecznościowych wiceburmistrz Piotr Chmielewski.
Godziny otwarcia:
poniedziałek–piątek: 18:00–21:00
sobota–niedziela: 10:00–13:00
Bilety dostępne wyłącznie online poprzez stronę:
https://www.osirgorakalwaria.pl/strzelnica/
Dodaj swój komentarz



Najnowsze artykuły
- Festiwal Wody i jubileusz 20-lecia ZGK w Górze Kalwarii
- Dlaczego po weekendzie albo urlopie nadal czujemy zmęczenie?
- Na dwóch kółkach z dwoma promilami po Pijarskiej
- Jak wybrać najlepsze studio tatuażu w Warszawie
- Wzmożony ruch wojsk – spokojnie, to ćwiczenia!
- Wianki na Urzeczu 2026 - Urzeckie sploty
- Srebro i brąz dla zawodników FC Centrum Tang Soo Do
- Uczniowie Szkoły Podstawowej w Baniosze odwiedzili piaseczyńskich policjantów
- Policjantka odwiedziła przedszkolaki z gminy Góra Kalwaria
- Jakie elementy najczęściej obejmują szkolenia transportowe?
Ostatnio na forum
Na dwóch kółkach z dwoma promilami po Pijarskiej
***: Brawo panowie. Tylko szybkość i zdecydowanie przynosi efekty.
Na dwóch kółkach z dwoma promilami po PijarskiejX: Jaka to Pijarska
Gorąco wokół przebiegu Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej przez Górę Kalwariędo Pana Rajmunda: Typowe stwierdzenie kogoś kto chce pomyślał sobie "zostanę politykiem"....
"Nie możemy wyjść z posesji". Mieszkanka chce ograniczenia tonażowegoXyz: Ale ta pani sama nie zgodziła się, aby robić koło niej asfalt. Myślała,...
Gorąco wokół przebiegu Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej przez Górę KalwarięRajmund Wiśniewski: Do 'do Pana Rajmunda' nie odbiegaj proszę od tematu




Ostatnio dodane ogłoszenia
Strzelec
Mieszkaniec
Jest tam napisane, że za 70 zł przysługuje 10 strzałów z 5.56mm i 10 z 9mm lub 10 min. w trenażerze laserowym. Nie ma nic o prywatnej broni.
Woe
(czy "ktoś" się trochę wypromował przy okazji???)