Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Stracił 500 złotych, ale zyskał 10 punktów... karnych

Dodano: 3 grudnia 2021; Policjanci z wydziału ruchu drogowego z Piaseczna zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który na liczniku miał 103 km/h. W tym miejscu dwa tygodnie temu doszło do wypadku, w którym zginęła 46-letnia kobieta.

Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego z Piaseczna podczas pełnienia służby w okolicach miejscowości Pilawa, ujawnili kierowcę peugeota, który mimo ograniczenia prędkości do 50 km/h na liczniku miał 103. 48-letni kierowca stracił na trzy miesiące prawo jazdy. Za wykroczenie otrzymał również mandat karny w wysokości 500 złotych oraz 10 punktów karnych.

Nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie przypomina, że dwa tygodnie temu właśnie w tym miejscu miał miejsce wypadek w którym zginęła 46-letnia kobieta, a ciężko ranny został 30-letni mężczyzna. - Szanowni kierowcy, zachowujcie ostrożność i przestrzegajcie przepisów ruchu drogowego - apeluje nadkom. Sawicki.

(mat)

Fot. KPP w Piasecznie
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (2)

Krzysztof

Data: 3 grudnia 2021, 15:18 \"ujawnili kierowcę peugeota, który mimo ograniczenia prędkości do 50 km/h na liczniku miał 103. \"
Co to za pojęcie i co ONI ujawnili ?

Aha

Data: 3 grudnia 2021, 19:52 Ciężko rozwagę zachować jak p.. hamują co 5 metrów albo jeżdżą 40 km na h .. niektórzy to nie powinni mieć prawa jazdy tak jak praw wyborczych