Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Stracili prawo jazdy na 3 miesiące za zbyt szybką jazdę

Dodano: 9 maja 2022; Piękna, słoneczna pogoda i pośpiech nie są dobrym usprawiedliwieniem do łamania przepisów ruchu drogowego. Tylko w ten weekend 5 kierujących straciło prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące za złamanie limitu prędkości w obszarze zabudowanym.

Mijający weekend rozpieszczał wszystkich piękną i słoneczną pogodą, a drogach naszego powiatu pojawiło się więcej kierujących, którzy postanowili mocniej nacisnąć pedał gazdu. Pamiętajmy jednak, że pośpiech i roztargnienie połączone z nadmierną prędkością mogą skutkować poważnym w skutkach wypadkiem drogowym. Zbyt szybka jazda to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych, stąd zdecydowane działania policjantów wydziału ruchu drogowego, które mają na celu elminowanie z dróg piratów drogowych.

W miniony weekend policjanci piaseczyńskiej drogówki ujawnili aż 5 kierujących poruszających się z nadmierną prędkością w obszarze zabudowanym. Wśród  nich było dwóch motocyklistów, w tym jeden nie posiadający uprawnień do kierowania.

asp. Magdalena Gąsowska
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (4)

zbulwersowany

Data: 9 maja 2022, 18:12 Sukces straszny, a mnie dziś dwukrotnie chciano przejechać na pasach , raz na pijarskiej przy banku pko drugi raz na kalwaryjskiej. I co dziwne kierowcami były kobiety, chyba są mniej EMPATYCZNE.

ASFALT

Data: 10 maja 2022, 07:45 Jak tu jechać 100 km/h jak nie da się jechać. DROGI DZIURAWE, WYRY! Gzygzakiem trzeba napierać, staną za krzakami i powiedzą, że pijany kieruje! MASAKRA!!!!!

@ASFALT

Data: 10 maja 2022, 21:18 Oj już nie rób z siebie od razu ofiary, bez histerii...

strażak osp

Data: 12 maja 2022, 13:08 my jeśdzimy iak hcemy nam wolno