Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Studia przez Internet - dlaczego warto?

Dodano: 19 lipca 2021; Dzisiejsze czasy chyba już nikogo nie zaskakują. Coraz częściej pracujemy z domów, uprawiamy sport ćwicząc z nagranymi filmikami lub poprzez spotkania internetowe, a co więcej, nawet naukę możemy odbywać online. Wiele placówek zostało zmuszonych do takiego rozwiązania, jednak Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna działa w ten sposób już od dawna, dzięki czemu nie trzeba martwić się o jakość zajęć - jest na najwyższym poziomie! Co więcej trzeba wiedzieć o studiowaniu online? Dlaczego w ogóle warto rozważać taką opcję? Podpowiadamy w poniższym artykule.

Studia online - czym się wyróżniają?Oczywistym jest, że swoją niestandardową formą. Studia przez Internet to brak obowiązku wychodzenia z domu, a jednocześnie odbywanie zajęć w towarzystwie kołdry i swojego ulubionego kubka z kawą. Jeśli to Cię jeszcze nie przekonuje, to warto pomyśleć o tym w sposób praktyczny: czy wiesz, ile czasu poświęcasz na dojazdy na uczelnię? Jeśli masz do niej kilka kroków, nic straconego, jednak większość osób mieszka w dalszych częściach miasta, by nieco zaoszczędzić na wynajmowanym lokalu. To często mnóstwo godzin, których nie odzyskamy, a które zostawiamy w tramwajach, autobusach, w godzinnych korkach - bez gwarancji, że dojedziemy na czas. Studia online to coś, co pozwala zapomnieć o zmartwieniach tego typu - wystarczy mieć komputer z dostępem do Internetu i można brać czynny udział w zajęciach. To nie tylko oszczędność czasu, ale też pieniędzy - w końcu bilet na MPK też swoje kosztuje! Warto zatem pamiętać o tym rozwiązaniu, które proponuje nam między innymi Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna dostępna pod linkiem: https://ult.edu.pl/studia-online/. Kadra szkoliła przez Internet na długo przed tym, gdy stało się to modne - dlatego też mamy gwarancję jakości zajęć oraz pewność, że każdy pracownik został specjalnie przygotowany do nauki zdalnej.

Jakie studia online wybrać?Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna oferuje duży zakres kierunków, dzięki czemu każdy przyszły student znajdzie coś dla siebie. Niemałą popularnością cieszy się jednak zarządzanie, a opis kierunku można znaleźć pod następującym linkiem: https://ult.edu.pl/studia/zarzadzanie/. To podczas nauki z tego zakresu jesteśmy w stanie dowiedzieć się, jak prowadzić własną firmę lub jak kierować zespołem w dużych, międzynarodowych korporacjach. Mamy możliwość zdobycia cennej wiedzy, którą następnie przekujemy w doświadczenie zarówno podczas praktyk studenckich, jak i pracy, którą z powodzeniem można znaleźć jeszcze w trakcie studiów.