Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Święto Cydru już w najbliższą sobotę!

Dodano: 5 września 2019; 7 września odbędzie się w Święto Cydru.w Górze Kalwarii.

7 września zapraszamy miłośników jabłek, soków i oczywiście cydru na pierwsze obchody Święta Cydru w Górze Kalwarii. Od godz. 15.00 na Dominikańskiej rozpocznie się jarmark miejscowych wytwórców, producentów żywności i rękodzielników. Ci, którzy nie mieli jeszcze okazji spróbować czerskiego cydru, będą mieli ku temu doskonałą okazję, zapewne mało kto oprze się również czerskiej szarlotce zwanej „czerlotką”. Wśród atrakcji zaplanowane są m.in.: zabawy, konkursy, warsztaty ceramiczne - wszystko z jabłkowym motywem w tle. Głównym punktem imprezy będą koncerty. Na pl. Piechoty wystąpią: Gesek (18.30), WEEKEND (20.00) i Na Plus (21.30).

W związku z organizacją tego wydarzenia zostaną zamknięte następujące ulice:
- ul. 3 Maja,
- ul. Ratuszowa,
- ul. Dominikańska (odnoga drogi krajowej 79).

Organizatorzy proszę o niezostawianie na sobotę samochodów na pl. Piechoty, gdzie tego dnia odbędą się koncerty.

(Inf. prasowa)

 


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (9)

Kaja

Data: 6 września 2019, 07:58 Wreszcie ukochany weekend

oj!

Data: 7 września 2019, 20:26 pierwsze obchody Święta Cydru w Górze Kalwarii., oj, czy nie ostatnie!

Cider

Data: 9 września 2019, 12:29 Właściwie, to czym różniła się ta impreza od poprzednich? Niczym, tyle, że tym razem był Weekend.
Reszta to samo: plac wojskowy (w góle nie oświetlony, bez żadnej atmosfery), zlot foodtrucków - to już wszystko było na imprezie hip-hopowej. No czymś to święto cydru musi się odróżniać od słabych imprez. No i tylko 1/4 placu zapełniona.... Chyba lepiej ten cydr promować w Czersku albo w Sobikowie?

hmm

Data: 9 września 2019, 19:53 Chyba lepiej ten cydr promować w Czersku albo w Sobikowie? - a najlepiej...poza Gmina.

pytek

Data: 9 września 2019, 19:58 mało kto oprze się również czerskiej szarlotce zwanej „czerlotką” - jak było sie jej nie oprzeć, skoro nie była eksponowana?
SUPER impreza dla wsi (zamiast dożynek)... bez wsi!
Czołem chłopy!!! do roboty...

nie czepiam się

Data: 9 września 2019, 22:54 Czy przy takich kosztach imprezy nie można postawić było telebimów? Wykonawcy na scenie wyglądali jak zjawy 20 metrów od sceny. Nagłośnienie OK ale oświetlenie nastawione chyba na pobór prądu. Ogólnie poza wielkimi zapowiedziami, impreza jak poprzednie.

hmm

Data: 10 września 2019, 08:53 Cydr się chyba nie polał zbyt o b f i c i e - to może sybmol h o s s y w sadownictwie?

Mimi

Data: 10 września 2019, 15:22 To była wiejska impreza dla miasta. P.burmistrzu wielkie brawa za wybór miejsca adekwatnego do danej imprezy.

greg

Data: 10 września 2019, 22:30 Co imprezy to u nas jest mordobicie tylko patrzeć jak za którymś razem taka awantura przeniesie się na postronnych i zostanie kilka osób rannych