Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Szczęśliwa 13-stka dla zawodników Centrum Tang Soo Do

Dodano: 15 lutego 2021; 13-stego lutego kalwaryjscy zawodnicy Centrum Tang Soo Do skrzyżowali rękawice w turnieju z piaseczyńskim kick bokserskim klubem BFC oraz klubem karate kyokushin ANDY z Siemiatycz.

W potyczkach królowała formuła PF- point fighting a więc walka do pierwszego trafienia. Waleczność i świetne przygotowanie naszych podopiecznych pozwoliło na opuszczenie turnieju z 3 medalami. W sobotnich walkach po raz pierwszy na takim poziomie przecierali szlaki Igor oraz Nikodem wraz z naszym  Stanisławem, który nie pozostawił żadnych złudzeń konkurentom. Po raz pierwszy wszyscy nasi zawodnicy walczyli na ringu kick bokserskim co z oczywistych powodów zmusiło do zmiany taktyki walki, poruszania się czy też zmiany kierunków uników i ataków. Wspaniała postawa i wypracowana technika cieszy oko nie tylko trenera ale również zaowocowała oklaskami i uznaniem naszych turniejowych przeciwników. 

Relacja:

https://www.facebook.com/TsdGoraKalwaria

Fot.Tomasz Nowicki

(Tomasz Nowicki)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

CTSD

Data: 15 lutego 2021, 16:35 Point Fighting w najczystszej postaci. Zapraszamy na naszą relację wideo. Jest czym się nacieszyć.

Trzymajcie za nas kciuki bo już w następną sobotę 20-stego lutego skrzyżujemy rękawice ze znakomitymi wojownikami wołomińskiego klubu WCSW. W walkach pokazowych na Gali Jubileuszowej TSD wystąpi nasz Igor i Stanisław.
Będzie się działo.
Transmisja online godzina 17 na FB oraz Youtube.
Linki do wydarzenia pojawią się na naszej stronie klubowej.