Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Terroryzował starszego mężczyznę: bił go, okradał i groził śmiercią

Dodano: 13 stycznia 2021; Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii zatrzymali 48- latka, który od kilku dni terroryzował starszego mężczyznę. Bił go, okradał i groził śmiercią. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi on teraz w areszcie śledczym. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności - informuje Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie.

Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii ustalili i zatrzymali 48- latka podejrzewanego o pobicie starszego mężczyzny. Podczas policyjnych działań okazało się, że poszkodowany był przez niego nie tylko dotkliwie pobity. Był również co najmniej dwukrotnie okradziony. Łupem 48- latka padło kilka tysięcy złotych należące do pokrzywdzonego, a także jego dokumenty, karta bankomatowa, czy telefon.

Z policyjnych informacji wynika, że starszy mężczyzna był przez niego również zastraszany. Grożono mu także śmiercią. Zebrany przez policjantów z Góry Kalwarii materiał dowodowy został przedstawiony prokuratorowi wraz z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Sąd do wniosku się przychylił, i mężczyzna na najbliższe trzy miesiące został osadzony w areszcie śledczym. Grozi mu teraz do 12 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Jarosław Sawicki

Fot. KPP w PiasecznieDodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (9)

ASIOR

Data: 13 stycznia 2021, 08:19 BARDZO ladnie jak mozna okradac slabszego starszego pana tym sie wlasnie policja powinnna parac a nie piciem piwa zakazami postoju i mlodzieza co lubi rozne rzeczy palic

haha

Data: 13 stycznia 2021, 13:53 to oni jednak pracują? Szanowna redakcjo bardzo prosimy o artykuł w którym pokażecie dobre strony naszej dzielnej policji bo na razie ich nikt nie widzi. Prosimy o szczegóły: ile interwencji dziennie mają ( bo ciągle ich nie ma i są w terenie kiedy się dzwoni), jakich interwencji, ilu ich tam bierze kasę z naszych podatków...?


Anonim

Data: 13 stycznia 2021, 16:12 @ haha napisał:\" jakich interwencji, ilu ich tam bierze kasę z naszych podatków...?\"
A ile ty tych podatków zapłaciłeś ?
Wszyscy płacimy podatki i póki co policja jak i straż pożarna jest państwowa.
I powinni być sowicie nagradzani.

Monika b.

Data: 13 stycznia 2021, 22:31 LOL
ja byłam pobita i straszony przez kolesia co znam byłam z tym na komisariacie miałem nagranie jak koleś bobił mnie i nic z tym nie zrobili

Pele

Data: 14 stycznia 2021, 16:20 Jak nie okradaja to z maczetami latają wymuszają i wypuszczają z więźnia

😀

Data: 15 stycznia 2021, 09:55 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Mafia

Data: 16 stycznia 2021, 14:12 Masz maczetę, masz wszystko jesteś Królem tego miasta.

Dziadzia

Data: 16 stycznia 2021, 16:15 Jak by Rudy wrócił to by Was wyprostował

Mucha

Data: 18 stycznia 2021, 03:53 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.