Tir i osobówka w ogniu! Koszmarny wypadek na 50 w Dębówce

Dodano: 23 lipca 2024; GoraKalwaria.net / Fot. Facebook / Gdzie Suszą? Kontrole i Kolizje Drogowe! WGR We wtorek około godziny 12:20 w miejscowości Dębówka na drodze krajowej nr 50 doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym.

W wyniku zderzenia oba pojazdy stanęły w ogniu. Jak możemy przeczytać na facebookowym profilu "Informacje na gorąco Powiat Piaseczyński", kierowcy z samochodu ciężarowego udało się wydostać przed przyjazdem służb lecz samochód osobowy marki opel Vectra jest tak zmiażdżony, że nie wiadomo ile na tą chwilę osób podróżowało pojazdem. Nieoficjalnie wiadomo, że jedna osoba nie żyje.

Droga nr 50 jest całkowicie zablokowana.





Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (3)

Tomek

Data: 23 lipca 2024, 15:58 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Kierowca

Data: 24 lipca 2024, 07:31 Tam jest teren zabudowany, ale nikt tam nie zwalnia. To tutaj powinien być radar a nie w Czaplinku.

Kierowca

Data: 26 lipca 2024, 11:56 Faktycznie, miejsce wydaje się bezpieczne , koniec terenu zabudowanego 50km/h i zaraz 90. Jeden musiał gwałtownie zwalniać, drugi przyspieszać. Policja z reguły stoi daleko na zakręcie w środku miejscowości by się schować.






News will be here
Grojec24.net - Grójec i Powiat Grójecki