Tomasz Durka powrócił do oktagonu w wielkim stylu!

Dodano: 17 stycznia 2024; Informacja prasowa 13 stycznia w Sochaczewie odbył się puchar Europy amatorskiego MMA organizowany przez amatorską ligę mma Almma pod patronatem honorowym burmistrza miasta Sochaczew, w którym naszą gminę reprezentował UKS KOBRA FIGHT TEAM BUDOWLANI działający przy Z.S.Z. imienia Marszałka Franciszka Bielińskiego.


News will be here

Ogromnym sukcesem może pochwalić się absolwent „Budowlanki” Tomasz Durka, który w finałowej walce mierzył się z doświadczonym zawodnikiem klubu Contender Kamienna Góra.

Reprezentant Kobry przenosząc walkę do parteru pewnie poddał swojego przeciwnika duszeniem gilotynowym w niespełna 12 sekund, zdobywając złoty medal pucharu Europy w kategorii OFS + 93 kg.

32-letni zawodnik pochodzący z Pęcławia po jedenastoletniej przerwie spowodowanej dotkliwą kontuzją kolana powrócił do oktagonu w wielkim stylu, pokazując swoją wszechstronność walki zarówno w wymianach stójkowych, jak i prowadzenia pojedynku w parterze.
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (2)

Rada Sportu

Data: 7 lutego 2024, 10:08 Ciekaw jestem tylko czy Góra Kalwaria zapomni jak ostatnio za nowej zmiany o Gali Sportu która była rok w rok od wielu lat. A ostatnio wszyscy zajęci wyborami i swoimi stołkami. Wszystkie okoliczne miasta już swoje robiły nawet powiatowa a nasz GK śpi.... Pewnie dlatego, że nie "uważają " sportowców.

Rada Sportu

Data: 7 lutego 2024, 10:59 Ciekaw jestem tylko czy Góra Kalwaria zapomni jak ostatnio za nowej zmiany o Gali Sportu która była rok w rok od wielu lat. A ostatnio wszyscy zajęci wyborami i swoimi stołkami. Wszystkie okoliczne miasta już swoje robiły nawet powiatowa a nasz GK śpi.... Pewnie dlatego, że nie "uważają " sportowców.