Tragiczna śmierć zawodnika i trenera KS Nadstal

Dodano: 19 kwietnia 2023; Klub z Krzaków Czaplinkowskich przekazał bardzo przykrą wiadomość o śmierci zawodnika drużyny seniorów, jednocześnie trenera grup dziecięco-młodzieżowych. Michał Krupa zginął w tragicznym wypadku samochodowym w Poniedziałek Wielkanocny 10 kwietnia 2023 roku. Miał 23 lata.


News will be here

Michał Krupa był związany z klubem od sierpnia 2019 roku, reprezentując z powodzeniem zespół KS Nadstal w rozgrywkach ligowych, jednocześnie w ostatnim czasie prowadząc zajęcia z drużynami dziecięco - młodzieżowymi w Krzakach Czaplinkowskich, szykował się do egzaminu trenerskiego UEFA C,  wiążąc z tym swoje ambitne plany. Był lubiany i szanowany przez swoich podopiecznych.

"Michała zapamiętamy jako dobrego zawodnika, perpsektywicznego, energicznego trenera, a przede wszystkim dobrego, pogodnego człowieka i przyjaciela wielu z Nas" - czytamy na profilu klubu z Krzaków Czaplinkowskich.

Msza Święta pogrzebowa odbędzie się w piątek 21 kwietnia 2023 roku o godz. 12:00 w kościele parafialnym pw N.M.P. w Górze Kalwarii, po czym nastąpi odprowadzenie na cmentarz miejscowy.

Fot. K.S. Nadstal