Tragiczny wypadek w Brześcach

Dodano: 13 sierpnia 2019; Do dramatycznego wypadku doszło dziś rano na łuku drogi 724 w Brześcach.


News will be here

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarowki najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącym z naprzeciwka oplem. Następnie uderzył w nich dostawczy fiat. Niestety kierowca opla zmarł. Jak poinformowal nas oficer prasowy, nadkom. Jarosław Sawicki tożsamość poszkodowanego nie została jeszcze potwierdzona. Kierowca ciężarówki został zabrany do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Na miejscu zdarzenia trwają obecnie czynności procesowe pod nadzorem Prokuratora, mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego wypadku.

Droga nadal jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

Fot. https://www.facebook.com/Pno998/

(kar)
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (12)

hmm

Data: 13 sierpnia 2019, 10:49 Długo jeszcze będą zwlekać z przebudową drogi 724?

El Karol

Data: 13 sierpnia 2019, 11:17 Jak nie Baniocha to Brześce. To są miejsca szczególnie niebezpieczne. Powinno się jechać tam max 40 na godzinę.

Xman

Data: 13 sierpnia 2019, 15:02 Powinno się jak najszybciej rozbudować obie drogi . są to drogi z b. duzym natęzeniem ruchu.nie zanosi się w przyszlosci , aby ruch pojaxdów tu się zmniejsxył.

wojtek

Data: 13 sierpnia 2019, 15:49 Jeżdżę codziennie ok. 7 do Warszawy.Codziennie widzę jak buractwo wyprzedza \"na trzeciego\" wyprzedzają na liniach ciągłych i na przejściach dla pieszych.Z moich obserwacji wynika ,że są to głównie \"kierowcy\" aut na blachach z sąsiednich powiatów WGR,WKZ,WM. Mam dla nich radę -chcecie barany się zabić to u siebie.

GKLE

Data: 13 sierpnia 2019, 16:52 Nie wiadomo kto byl winny, ale na zjezdzie i podjezdzie powinny byc radary, niby jest podwojna ciagla a kierowcy nagminnie sie wyprzedzaja. Szkoda kilkaset tysiecy zl a przez ostatnie 20 lat zginelo tam kilka osob. Ten łuk to jakiś \"magnes\", podobnie do innych newralgicznych punktow w naszej gminie.

też Wojtek

Data: 13 sierpnia 2019, 17:44 Tak, tak, to nie nasi tylko inni! A ja codziennie widzę jak rozrabiają na jezdniach rejestracje WPI. Czy oni mogą zabijać się u siebie?

maniek

Data: 13 sierpnia 2019, 19:13 nie pamiętam czy na tym zakręcie , czy na tym bliżej Góry Kalwarii , lata temu (ok.30) był wypadek nyski z Hortexu
pewnie jakby przejrzeć dokumenty , to co roku jest tam wypadek śmiertelny

Krzysztof

Data: 13 sierpnia 2019, 19:27 Wojtek nie tylko WGR,WKZ i WG dorzuć jeszcze WMA, LLB,LPU i WOT to są dopiero kierowcy dziwi mnie że potrafią stać w Coniewie od rana do wieczora a dalej to już nie widać policji. Niektórzy to powinni mieć zabrane prawo jazdy za to co wyprawiają na trasie Potycz-Warszawa

nsz

Data: 14 sierpnia 2019, 07:58 @GKLE
radar to zły pomysł. W niektórych państwach po wypadku śmiertelnym fachowcy opracowują dokument czy przebudowa danego odcinka drogi, skrzyżowania poprawi bezpieczeństwo. Bo czasami wypadek to zdarzenie losowe np. pękła opona, kierowca zasłabł, ale często przebudowa drogi np. odpowiednie wyprofilowanie, dodanie wysepek itp. znacząco poprawia bezpieczeństwo.

maniek

Data: 14 sierpnia 2019, 23:23 @nsz
w Brześcach dodano wysepki i \"intelektualni inaczej\" , i tak tam wyprzedzają
częstsze patrole drogówki w tym miejscu lub stały radar, na pewno by pomogły i utemperowały cwaniaczków

Monka

Data: 15 sierpnia 2019, 11:22 Do Wojtek.
Sluchaj, akurat chlopak z opla mial jedna z blach, ktora wymieniles. I nie byla jego wina!!!!! Wiec stul dziub I sie nie udzielaj, a jak jestes chory na glowe to idz sie lecz, a burakiem jestes Ty!!!!

Gratulacje

Data: 16 sierpnia 2019, 18:41 Dla piszących ,że wysepki itd to bezpieczeństwo jasne tak samo jak sadzenie drzew by rosły metr od pobocza hahahahah I wy ludzie macie prawo jazdy i pewnie dzieci do tego a jak ktoś zaslabnie ? Zagapi się ? Ale większość tutaj to pewnie niedzielni kierowcy co mają ból jak ktoś ich wyprzedza bo jadą 45/h


News will be here
Grojec24.net - Grójec i Powiat Grójecki