Trwa budowa nowego wiaduktu w Sierzchowie

Dodano: 3 lutego 2023; Starostwo Powiatowe opublikowało zdjęcie przedstawiające postęp prac przy budowie nowego wiaduktu nad linią kolejową w Sierzchowie, na drodze między Sobikowem a Dobieszem.


News will be here

Wiadukt nad torami PKP prawdopodobnie pochodził z lat 50-tych, czyli z okresu budowy linii kolejowej Skierniewice – Łuków, a jego stan techniczny i wizualny pozostawiał wiele do życzenia.

Jak pisał "Przegląd Piaseczyński" na jego remont, a właściwie budowę nowego obiektu, starostwo powiatowe uzyskało 2 mln dofinansowania z rezerwy subwencji ogólnej Ministerstwa Infrastruktury. Prace obejmą także rozbudowę fragmentów drogi powiatowej, a ich łączny koszt to blisko 4 mln zł.  

Na czas prac objazd wyznaczony jest ulicą Długą z Sobikowa do Czarnego Lasu, tunelem pod torami i dalej wzdłuż torów do Sierzchowa.

Zakończenie budowy przewidziano na marzec 2023 roku.

(mat)

Fot. facebook.com/piaseczynskipowiat/

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (8)

FeliciaNip

Data: 6 kwietnia 2018, 14:39 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

DonaldDop

Data: 11 listopada 2020, 13:37 https://seks-rasskaz.xyz/category-ero-rasskaz/ , . , . .
<a href=https://seks-rasskaz.xyz/> </a>

ThanhBlike

Data: 13 kwietnia 2022, 15:07 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Miejscowy

Data: 4 lutego 2023, 13:36 Czekamy na remont drogi przez Sierzchów i Las Chojnowski bo braki nawierzchni i braki w oznakowaniu to realne zagrożenie dla poruszających się tędy ludzi. Remont tej drogi trwa 14 lat czas najwyższy wreszcie go zakończyć Panie Starosto.

dzidziuś

Data: 4 lutego 2023, 17:41 Podobno mają remontować most na Wiśle w Górze Kalwarii bo już mineło parę miesięcy od ostatniego remontu przewidywany czas zakonczenia remontu grudzien 2023

xx

Data: 8 lutego 2023, 21:19 Góra to przykład niegospodarności wielkiej. Ludzie dziwni i zawistni. Nikt nikogo nie szanuje.

mieszkaniec

Data: 21 lutego 2023, 06:49 Nasza władza w Górze Kalwarii to ważne decyzje ważne dla mieszkańców podejmuje nie w czasie , przykład to kanalizacja w Czersku. Nie została wykonana na ul. Warszawskiej przed położeniem nowej nawierzchni . A teraz zbiera się podpisy na wykonanie kanalizacji .TO jest oszczędne wydawanie naszych pieniędzy . Mnie się zdaje że to jest po prostu obietnice wyborcze. W sprawie tej było spotkaniu u Pana BURMISZTRZA w urzędzie.

Catherinamn

Data: 16 września 2023, 09:36 zść
Zuważyłem, ż wilu fatów wli zwkł dziwczyny.
klskiwm mężzyzn, którz ml aa, by ieszć sę miłścą welu kobt i wybrć tę, której wiedzł, że będzi jeg najlpszym przelem odczs wyboist i zlonej rzez zwane żciem.
Chcłam być tą przaciółką, a ne tylk stblną, gdną zaufnia nudną gdyną domwą.
am 25 star lat, Ctherna, z Czch, znam tż jęzk angilki.
W każdm razi mój rfl zndzie tutj: http://guibamahol.gq/idl-87172/