Uciekał przed policjantami. Miał narkotyki i inne grzechy na sumieniu

Dodano: 15 maja 2023; Info i fot. KPP w Piasecznie Funkcjonariusze piaseczyńskiego wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę, który na ich widok rzucił się do ucieczki. Okazało się, że miał przy sobie amfetaminę, której próbował się pozbyć. Szybko wyszło również na jaw, że posiadanie narkotyków to nie jedyne przestępstwo, którego dopuścił się 30-latek.


News will be here

Piaseczyńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej na bieżąco monitorują środowiska przestępcze, aby jak najszybciej reagować na wszelkie przejawy łamania prawa. Funkcjonariusze szczegółowo anlizują zebrane informacje, typując sprawców przestępstw.

Kryminalni ustalili, że 30-letni mieszkaniec Góry Kalwarii może posiadać przy sobie narkotyki. Ich trop po raz kolejny okazał się być słusznym. Kiedy na terenie Piaseczna zauważyli wytypowanego przez siebie mężczyznę idącego chodnikiem natychmiast zareagowali. Reakcja nastąpiła jednak nie tylko ze strony policjantów, ale również 30-latka, który rzucił się do ucieczki a w jej trakcie wyrzucił woreczek foliowy. Mężczyzna po krótkim pościgu został zatrzymany, a odrzucony przedmiot zabezpieczony. Badanie policyjnym narkotestem wykazało, że mężczyzna posiadał przy sobie amfetaminę.

W trakcie czynności na jaw wyszło również, że 30-latek odpowiedzialny jest za włamanie do opla astry, które miało miejsce na początku kwietnia na parkingu podziemnym w Piasecznie. Z pojazdu skradzione zostały: akumulator, lewarek oraz klucz do kół.

Zatrzymany usłyszał zarzut karny zarówno posiadania środków odurzających, jak też dokonania kradzieży z włamaniem. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Postępowanie w sprawie nadzorowane jest przez Prokuraturę Rejonową w Piasecznie.

asp. Magdalena Gąsowska

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (9)

!!!!!!!x

Data: 15 maja 2023, 15:54 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Ja

Data: 15 maja 2023, 16:38 Niech policja się zajmie tymi gangsterami z gk co niedawno wyszli z więzienia, znowu handelek i haracze pełną parą.... Swoją drogą zajebiste mamy prawo w Polsce

monika bartys

Data: 15 maja 2023, 18:55 polecam skierniewicką parking pkp :) tu jest punk odbbioru narkotyków nie raz widziałam
ale policji nie

Aha

Data: 16 maja 2023, 17:33 Jedni mogą w aptekach drudzy nie mogą nic .. taki kraj prawo i sprawiedliwość tylko dla wybranych

Tomek

Data: 16 maja 2023, 17:39 Jak to się dzieje, że zamykają handlarzy a potem ich wypuszczają a ci radośnie przemierzają przez GK....czemu my wiemy kto handluje a policja łapie jednego gościa....i tylko 60-tki cię cieszą...

STUDIUM+alarm

Data: 16 maja 2023, 20:46 Może napiszcie o tym że nasza gmina zmienia studium w tym w Sierzchowie i okolicach i planuje w nim szeroką obwodnicę aglomeracji warszawskiej. Inne gminy w tym Prażmów nigdy by się a to nie zgodziły a nasi sami dobrowolnie zmieniają studium !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Alarm!!!

Mieszkaniec

Data: 17 maja 2023, 18:56 To już się w głowie nie mieści chwilę było spokoju i znowu grasują mendy..... Zdążyli wyjść i już interesy kręcą, gdzie ta policja gdzie to prawo

Eto 60

Data: 19 maja 2023, 21:38 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Maciek

Data: 22 maja 2023, 09:04 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.