Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Uroczystości odpustowe ku czci św. Stanisława Papczyńskiego

Dodano: 26 kwietnia 2019; Kustosz Sanktuarium na Mariankach zaprasza na uroczystości odpustowe, które zostaną poprzedzone wielką nowenną do św. Stanisława Papczyńskiego.

Droga Siostro, Drogi Bracie, kochani Czciciele św. Stanisława!

Sanktuarium jest dla Was otwarte każdego dnia. Święty Stanisław zawsze czeka. Proszę zwrócić uwagę na sobotnie Msze święte o godz. 12:00, po których odmawiana jest nowenna do św. Stanisława i udzielane jest indywidualne błogosławieństwo relikwiami św. Stanisława.

Szczególnie chciałbym zaprosić Was na centralną uroczystość ku czci św. Stanisława, która odbędzie się na Mariankach w dniu 19 maja br. o godz. 12:00. Program dla pielgrzymów rozpocznie się już o godz. 11:00. Uroczystość ta zostanie poprzedzona wielką nowenną do św. Stanisława w dniach 9-17 maja. Modlitwy nowennowe będą odprawianie w Wieczerniku przy grobie św. Stanisława po Mszy świętej o godz. 12:00. Intencje do tej nowenny można składać przez stronę internetową: www.papczynski.pl, a także bezpośrednio w Sanktuarium lub korespondencyjnie.

Ponieważ w Sanktuarium są cyklicznie odprawiane nowenny do św. Stanisława, to jeśli ktoś chciałby przesłać intencje na tę wyjątkową nowennę w roku, jest proszony, aby wyraźnie to zaznaczył dopiskiem „Wielka nowenna”, pisząc swoje intencje. Serdecznie zapraszam! Z Bożym błogosławieństwem,

ks. Jan M. Rokosz
Kustosz Sanktuarium św. Stanisława Papczyńskiego


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!