Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Urzędy ponownie otwarte dla interesantów

Dodano: 31 maja 2020; Po dłuższej przerwie ponownie otwierają się dla interesantów Starostwo Powiatowe w Piasecznie i Urząd Miasta i Gminy w Górze Kalwarii.

 

Starostwo Powiatowe: Wraca bezpośrednia obsługa mieszkańców

Od poniedziałku 1 czerwca interesanci będą wpuszczani na teren urzędu, ale wciąż z pewnymi ograniczeniami. Konieczne będzie zachowanie wymogów sanitarnych. Przy wejściu trzeba będzie zdezynfekować ręce, a na terenie budynków mieć zasłonięte usta i nos.
Do budynku przy Chyliczkowskiej w tym samym czasie wpuszczanych będzie trzech interesantów. Będą oni mogli udać się wyłącznie do sali obsługi i do punktu paszportowego. W sali obsługi stały dyżur pełnić będzie pracownik kancelarii, natomiast pracownicy wydziałów merytorycznych schodzić będą, jeśli wystąpi taka konieczność.
W Wydziale Komunikacji i Transportu przy Czajewicza osobista wizyta będzie możliwa po wcześniejszym umówieniu drogą mailową:
Dział Rejestracji Pojazdów: komunikacja@piaseczno.pl rejestracja@piaseczno.pl
Dział Praw Jazdy: prawajazdy@piaseczno.pl
Dział Transportu: m.borkowska@piaseczno.pl a.szewczyk@piaseczno.pl
W budynku jednocześnie obsługiwanych będzie trzech interesantów.
Zgłoszenia zbycia i nabycia pojazdów, bez konieczności wizyty w urzędzie: a.janowska@piaseczno.pl.
W filii wydziału w Górze Kalwarii wizytę w celu zarejestrowania pojazdu umówić można pod adresem: komunikacja-GoraKalwaria@piaseczno.pl
Filie w Lesznowoli i w Konstancinie-Jeziornie pozostają zamknięte do odwołania.

W Wydziale Geodezji i Katastru bezpośrednia obsługa będzie wyglądała następująco:
Obsługa interesantów w sprawie wypisów, wyrysów, kopii map i materiałów zasobu geodezyjnego – bez wcześniejszego umówienia się, maksymalnie 2 osoby jednocześnie, na dwóch stanowiskach.
Składanie wniosków i pism nadal będzie możliwe do skrzynki podawczej udostępnionej w tzw. „śluzie” (wejście B do budynku).

Pozostałe sprawy po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod numerami:
22 735 58 46 – wgląd do materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego
22 735 58 00 – postępowania ewidencji gruntów i budynków
22 735 58 29 – postępowania i sprawy z zakresu: ochrony gruntów i budynków oraz wspólnot gruntowych i mienia gromadzkiego
22 735 58 03 – zaświadczenia oraz pisma z zakresu udzielania informacji
22 735 58 04 – sprawy dotyczące narad koordynacyjnych
22 735 58 28 – sprawy dotyczące rejestru cen i wartości nieruchomości.
Konsultacje dla wykonawców prac geodezyjnych są możliwe w godzinach 9.00 – 10.00 po wcześniejszym umówieniu się z poszczególnym weryfikatorem (ew. innym pracownikiem wydziału) pod właściwym numerem telefonu.
Filia wydziału w Konstancinie-Jeziornie pozostaje zamknięta.

Urząd Miasta i Gminy zaprasza i wprowadza zasady dotyczące bezpieczeństwa

Od poniedziałku 1 czerwca drzwi urzędu gminy (ul. 3 Maja 10) oraz ratusza będą otwarte dla interesantów. Magistrat wystosował prośbę, aby wszyscy, którzy planują wizytę w magistracie przed wejściem założyli maseczkę na twarz, a zaraz po wejściu zdezynfekowali dłonie.

Ponadto w poniedziałek wznowi pracę punkt kasowy w ratuszu.

Inf. prasowa

(kar)

 


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (9)

Maceik

Data: 31 maja 2020, 18:27 głupota

wakacje

Data: 31 maja 2020, 18:29 Jeżeli kasjerki pracowały w sklepach kasa też powinna być czynna w ratuszu,cóż władza to władza.

Robert

Data: 31 maja 2020, 23:54 Strzyżewski otworzyłes przedszkola to otwórz i urząd. Przecież ludzie twoi wyborcy tego potrzebują.

hehehe

Data: 1 czerwca 2020, 08:17 super w koncu firmowa kawke beda mogli sobie strzelic hahahahhaa

wyborca-rozczarowany

Data: 1 czerwca 2020, 10:09 burmiszcz i przed koronę nic nie robił...

Gaja

Data: 1 czerwca 2020, 19:14 Jak to burmistrz nic nie robi ? Dzięki niemu skarpa wypiękniała, trawa przed urzędem posadzona nowa z rolki. Ul Bema jest poszerzona i jak można powiedzieć Panie\" wyborco rozczarowany\" że nic nie robi . A jeszcze jedno na pewno zadłuża naszą gminę. Głosowałam na tego pana i bardzo tego żałuję

wyborca

Data: 3 czerwca 2020, 23:07 Bardzo dobre decyzje. Każde zgromadzenie ludzi grozi ogniskiem epidemii, chociaż Góra to taka dziura, ze nawet wirus jej nie zauważa!

Marek

Data: 4 czerwca 2020, 15:20 a może szanowny Urząd nie puszczał by tego naćpanego głosu o stanie epidemii? dziecko mi budzicie a nieboszczyki na cmentarzu zaraz zamienią się w zombi

mieszkaniec

Data: 7 czerwca 2020, 20:59 Zawsze po większym deszczu mam zabrudzoną elewację budynku przez samochody które rozjeżdżają kałuże.
Nie opłaciłem jeszcze podatku.
Idę po obniżenie podatku !