Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

W niedzielę Światełko dla Jurka Owsiaka w Górze Kalwarii

Dodano: 17 stycznia 2019; Mieszkańcy w niedzielę zamierzają się spotkać na rynku, aby wesprzeć dotychczasowego szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Jerzego Owsiaka.

Internauci już od poniedziałku wspierają Jurka Owsiaka. Wtedy poinformował on o swojej rezygnacji z funkcji prezesa zarządu Fundacji. - Osobiście składam rezygnację z funkcji szefa fundacji, czyli z prezesa zarządu WOŚP - powiedział Jerzy Owsiak.

Decyzja została podjęta po śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, który w niedzielę został zaatakowany przez nożownika Stefana W. Stało się to podczas Światełka do Nieba Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prezydent Adamowicz zmarł dzień później.

- Bardzo proszę wszystkich dla których działalność Jurka jest ważna aby dołączyły i przyszły. Byliśmy z nim w 27 finale i we wszystkich poprzednich. Spotkajmy się i teraz dla Jurka. Dla wszystkich zainteresowanych o godz 20 spotkanie dla Jurka na rynku w Górze Kalwarii. Przynieście świeczki, latarki, zimne ognie i inne światełka - piszą organizatorzy wydarzenia na Facebooku.

(mat)

Fot. Wikipedia.org


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (6)

Nikos

Data: 17 stycznia 2019, 15:55 Dla tego Owsiaka, ktòry wystawił Adamowicza?

@Nikos

Data: 17 stycznia 2019, 21:09 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Mariusz Cholewski

Data: 17 stycznia 2019, 21:51 @Nikos a tobie kto wystawił świadectwo z religii ? Diabeł ?

G.K.

Data: 18 stycznia 2019, 07:48 w niedzielę światełko dla Jurka Owsiaka , a dziś o 20 zapalmy znicze dla p Pawła Adamowicza .

im0

Data: 18 stycznia 2019, 18:57 co za debilizm ...

wyborca

Data: 19 stycznia 2019, 16:36 Do Nikos Pan Adamowicz sam się wystawiał do ludzi i dla ludzi. Twój komentarz jest niegodny porządnego człowieka.